Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ideje nagyon fáj a szívem,...

Egy ideje nagyon fáj a szívem, a stressz okozhatja?

Figyelt kérdés

Nagyon stresszes az életem, kb. 8 éve szorongással, agora- és szociálfóbiával is küzdök; emberek közé csak úgy vagyok képes menni, ha alkoholt iszok...


3 hete elkezdett fájni a szívem. Nem folyamatosan fáj, csak néha beleszúr egy éles, "csipkedő" érzés. A bal karom nem szokott fájni, sem a vállamba, hátamba, állkapcsomba nem sugárzik át (szívinfarktusnál, ha jól tudom, ezek is nagyon gyakori tünetek). Ami még néha előjön, az a hányinger, ami szintén nem folyamatos, csak 4-5mp-ig tart az érzés (összefut a nyál a számban ilyenkor), illetve sokszor szédülök is.


Gondolom a sok alkohol és a stressz nem tesz jót a szívemnek, ettől is lehetnek a tüneteim, igaz?

Ez sem jó, persze, de valahogy kevésbé félelmetes, mint az infarktus lehetősége.


2014. nov. 11. 21:01
 1/2 anonim válasza:
Menj és nézesd meg egy kardiológussal ha azt mondja semmi bajod akkor lehet stressz is de nem lenne baj ha orvos látna. Szintén stressz olt nálam és ugyan ezek az érzések nekem a stressztől volt de attól nyugodtabb lettem hogy tudtam nincs semmi baj
2014. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tanulj meg relaxálni, a legjobb stresszoldó. Gondold végig, hogyan gyógyulhatsz meg, mert amit 8 évig tettél, az hatástalan volt.

https://www.youtube.com/watch?v=vzGIQczkwwo

2014. nov. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!