Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy betegsége akinek...

Pajzsmirigy betegsége akinek van milyen tünetekkel kezdődött?

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 06:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon faj bal oldalon a torkom ha nyelek. Ezelott 2hete megvoltam fazva, fajt is a torkom elmult. Kohoges maradt hatra es most 2 napja nagyon faj a torkom ha nyelek, mar ejjel sem tudtam aludni.
2015. júl. 12. 07:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Menzesz zavar, hajhullás.

Te fül-orr-gégészhez menj

:)

2015. júl. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azzal hogy megnőtt és szorította a torkomat.
2015. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na körülbelül egy éve elkezdődött az arcom ödémásodni ami mostanra már helyrejött. Szeptembertől nagyon fáradtan éreztem magam, rohadtul meglassultam, lassan gondolkoztam, nehezen tanultam, minden nehezen ment, a tanárom még folyton meg is jegyezte felelésnél, hogy mi ez a nyugdíjas tempó, meg mi vanvelem, eddig nem volt semmi bajom. Ez így ment karácsonyig amikor elkezdődött a szemem is ödémásodni. Megfigyelgettük februárig, aztán közben ugye a szemem miatt elmentünk szemészetre. Onnan háziorvoshoz küldtek aki elküldött vérvételre. kiderült, hogy felfáztam stb stb. elküldtek gyerekorvoshoz, aki elküldött másnap vérvételre mert ő nem a vesémre gyanakodott, hanem pajzsmirigyre. Tiszta száraz volt a lábam, kaptam rá gyógyszertári testápolót, ami nagyon sokat segített. Másnap levették a vért, mentem hasi ultrahangra. A nyakam nekem jobb fele meg volt icipicit dagadva de csak annyira h nem lehetett észrevenni. Közben észrevettem azt is mintha híztam volna. Aztán aznap 4. órám tesi volt, mentem ki a folyosón következő órámra és szólt a tesitanárom, hogy anyukámék üzentek, hogy ne menjek 5. óra után a következőre. Komolyan mondom úgy elment az étvágyam, és sírni volt kedvem mert tudtam, hogy valami nagyon nincs rendben, mert tegnap mondták, hogy ha valami olyan van úgy is szólnak aznap. Aztán szépen 5. óra után vonulhattam be a kórházba, és mint kiderült 270-es volt a TSH-m. nagyjából ennyi és egy két hónapja észrevettem a hajam hullását, de már az is eléggé javult.
2015. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es vagyok, és nagyon fáztam, 15/L
2015. júl. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!