Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködésem...

Pajzsmirigy alulműködésem lehet? Ha igen, hogy tudok rajta segíteni?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy más oka is lehet a folytonos kipihenetlenségnek, például, hogy van hogy sokat felvagyok ébren, de ennek ellenére olyan panaszaim vannak, hogy felkelek, akármennyit aludhatok, most például hirtelen elkezdett a szemem lecsukódni, előbb a szám is nyitva volt és olyan voltam, mint egy befüvezett ember, belustult az arcom és hulla lettem, meg jellemző, hogy érzek a nyakam alatt valamiféle nyomást, amire eddig azthittem, hogy a mellkasom, de nem. koncentrációs képességeim nagyon gyengék, suliban rendszeresen majdnem elaludtam, koncentrálni nem tudtam. régebben pánikbeteg is voltam. Székrekedésem is van meg kövér is voltam. a gyengeség is gyakori, hogy tudok ezen segíteni? Orvoshoz most nem tudok menni, mert befejeztem a sulit, de dolgozni sem tudok addig, amig ilyen problémáim vannak...
2015. júl. 10. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy betegséget pedig csak orvos tudja megállapítani. Miért nem tudsz orvoshoz menni?
2015. júl. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Pedig orvoshoz kell menned. Ha az interneten próbálod meg diagnosztizálni magad, akkor fele esetben terhes vagy, másik felében meg már meg is szültél.

De komolyan, még ha valami véletlen folytán a helyes diagnózisra jutnál, rendes gyógyszerhez orvosi recept nélkül nem nagyon jutsz, a házi praktikák meg csak rontanák e helyzeted.

2015. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Háziorvoshoz elmész,kérsz egy teljes vérképet,de a lényeges a pajzsmirigy betegségben a TSH. Ha ez a bajod ebből kiderülhet. ha nem ,az én tippen a kevés folyadék fogysztás és a rostok vitaminok hiánya.

Bemész a NAV-hoz és elkezded te fizetni a TB-d jelenleg 7-8 ezer kötül van.

2015. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!