Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez valóban pszichés betegség,...

Ez valóban pszichés betegség, vagy valami komolyabb baj?

Figyelt kérdés
Végső elkeseredésemben írok ide, ugyanis , hónapja pokollá vált az életem. Természetesen tudom milyen az, ha valaki ideges, ezeket életem során én is tapasztaltam. De egyik reggel rossz közérzettel keltem fel aminek nem tulajdonítottam jelentőséget, sőt mivel vizsgáim vltak ezekre fogtam rá. nap alatt elérte a csúcspontot, úgy éreztem nem kapok levegőt, nyomódott a hasam regemetgem magas volt a pulzusom, és ügyeletre kerültem. Ekg rendben. Háziorvos vért vett, pajzsmirigy rendben minden tökéletes. Azt mondta pszichés. hétig nem bírtam felkelni, érdekes módon fekvő helyzetben elég jól elvoltam, nem volt a hasi nyomás semmi... Gyógyszerek amiket próbáltam: HOVA tabletta, Valeriana, Frontin amitől rosszul lettem, citromfű tea. Mára már mozgok, de néha szorul a torkom, és amire senki se ad választ: A hátamban az izomnál van egy furcsa érzés, és ugyanez van a hasamban is. Ilyen övszerű. Mintha valaki szorítaná. Nem minden nap, de olyan nap nincs h ne szedvednék valamitől. Ha mély levegőt akarok venni akkor is ott a hasamban akad el. És nem tudok. Ha fekszem akkor jó. Üléskor ha hátradőlök rosszabb. érzem hogy valami a hátamból indl ki vagy én nem is tudom, de ébredés után órával már tombol bennem ez az érzés. Én nem hinném hogy ez pszichés, mert akkor miért nem múlik? A doki meg mindig annyit mond hogy nem nézek ki betegnek a véremből amúgy is látszott volna ha baj lenne, meg ilyen nincs amiket én leírok. Valóban igaza van? Segítsetek mit tegyek? Annyira kivagyok tőle, hogy nem érzem tökéletesen magam, hogy már nincs kedvem menni sehová, mert folyton ott van bennem ez nem oké érzés. Lehet valami komoly betegségem van?
2015. júl. 14. 12:37
 1/6 A kérdező kommentje:
*2,5 hónapja
2015. júl. 14. 12:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit leírsz, az tipikus pánikroham. Az okot kell megszüntetni, az nem feltétlenül teljesen tudatos. Igen, ez pszichés, szakember segítségét vedd igénybe. A gyökér orvosoddal, aki nem hisz neked, utaltasd be magad valahova, vagy elmehetsz maszekban is, ha nem bízol a TB-ben. Ne szenvedj, láthatóan nem múlik magától.
2015. júl. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és én összességében szorongásra tippelek, saját tapasztalat alapján, a nagy rosszulléted volt vélhetően a pánikroham.
2015. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) hát remélem hogy "csak" ennyi a probléma. Én is azzal szoktam nyugtatni magam hogy a betegség mindig fenn állna meg súlyosboda. Azt mondják valószínűleg állandó görcsbe van a hát és hasizmom. Meg a legnagyobb baj úgy érzem az, hogy nem tudom elfogadni én sem hogy nem vagyok beteg. Csomó ember van a környezetemben akinek nem vették időben észre mi baja, és ez megijeszt.
2015. júl. 14. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, az orvos azt várja, hogy vagy elmúljanak ezek a tünetek, vagy alakuljon ki belőle valami kis rendes betegség. Amiket leírtál legalább háromféle betegségre is utalhatna, ha lenne mellette még valami tünet, ami erősíti valamelyiket.
2015. júl. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pl milyen betegségekre gondoltál?
2015. júl. 14. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!