Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv 31-én megyek elsőnek...

Üdv 31-én megyek elsőnek Gastroscopiára ahol colonoscopiát csinálnak! Kérdésem az hogy új időpontot ad a gastro ha elöszőr megyek most, csak megbeszélés lessz?

Figyelt kérdés
gastroscopia,colonoscopia

2015. júl. 18. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

(Olvastam 3 kérdést tőled a napokban)

Miért nem érdeklődted meg rendesen dokitól?

Mindkettő lehetséges.

2015. júl. 19. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak megbeszélés lesz.

Vizsgálat előtt kapsz receptet bélmosóhoz + utasításokat.

2015. júl. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó én is ilyesmit olvastam Kistarcsára mmegyek.
2015. júl. 19. 06:32
 4/4 anonim ***** válasza:

idefigyeljél! Te honnan tudnád hogy miként kell felkészülni rá?

Azért ha elsőre mész a dokihoz elmondja hogy xy időpontokban melyik hashajtót vedd majd be.

Egyébként nekem rohadt szar volt bevenni a hashajtó port, mert keserű volt mint az állat 3 órába telett mire elkortyolgattam, holott 1 óra van rá!

és ezt mindezt vizsgálat előtt 5 órával, akkor azt jelenti ha reggel 9 re mentem időpontra, már hajnalok hajnalán fenn voltam olyan fél 3 kor keltem és szépen adogattam magamnak a cuccost, a végére volt a legszarabb .

Sok sikert.

Liza lány 24

2015. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!