Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti ezt hogyan dolgoznátok fel?

Ti ezt hogyan dolgoznátok fel?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Krónikus hörgőhurutban, asztmában és allergiában szenvedek. 4 és után leszoktam a dohányzásról, utána néztem ezeknek a betegsegeknek és azt találtam hogy bizonyos gyógymüdokkal a korlefolyást lehet lassítani de soha nem gyógyulok ki belőle. Ez azt jelenti hogy évente 0,04liter levegővel kevesebb tud majd jutni a tüdőmbe. Ez engem annyira megrázott, hogy egyszerűen átértékeltem az életem. Örök beteg vagyok és úgyérzem megvannak számlálva a napjaim. Egyszerűen mindent beárnyékol számomra ez az érzés. Semmibe nem akarok belevágni mert ugyérzem nemsokára meghalok.

Hogyan kéne együttélnem evvel a tudattal?


2015. júl. 23. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Fiú vagy?
2015. júl. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ha jol ertem, COPD-d van, aminek kb automatikus velejaroja az asztma. Az Edesapam is ebben szenved, o is letette a cigit, igaz o joval idosebb toled, iden lesz 50 eves, es kb 2 eve tud a betegsegerol. Nagyon rettegek tole, hogy ez a betegseg mikor fogja elragadni tolunk, de o mar a halal szelerol jott vissza ebbol, szoval ha te egeszsegesen elsz es figyelsz magadra, akkor siman megerheted az idoskort, csak ne ezen panikolj folyton -tudom, konnyu mondani.

amugy en a helyedben biztosan sokkot kapnek, es ezen sirnek es felnek, de legyel erosebb mint az emberek 90%-a es allj talpra.

2015. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, fiu
2015. júl. 23. 19:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nagyon igyekszem
2015. júl. 23. 19:40
 5/7 anonim ***** válasza:

ha az orvostudomány valamit gyógyíthatatlannak nyilvánít, akkor más módon kell meggyógyulni, amellett, hogy betartod az orvosok utasítását is. a test nagyon rugalmas dolog, és sokmindenre képes, ha az ember odafigyel rá.

nem tudom konkrétan, hogy neked mi lenne jó, de meditáció, légzőgyakorlatok, egészséges életmód, stb. elég sokat segíthet. az is, ha elköltözöl a szmogból.

2015. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2015. júl. 23. 20:21
 7/7 anonim ***** válasza:

nyugi betartod az orvos utasitásokat nem lesz baj,

ne aggódd túl fiatal erős szervezet,

szedj sok vitamint.

nem fogsz meghalni

2015. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!