Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mellrák miatt elég alternatív...

Mellrák miatt elég alternatív lett a kinézetem. Hogyan dolgoznátok ezt fel érzelmileg?

Figyelt kérdés
Műteni kellett, még fiatal vagyok.
2009. dec. 6. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én már sokszor belegondoltam abba, hogy mi lenne, ha mellrákom lenne, és meg kellene műteni. És őszintén szólva, mindig arra jutottam, hogy engem marhára nem érdekelne, csak maradjak életben. Nekem volt egy nővérem, és neki még esélye sem volt arra, hogy életben maradjon, úgyhogy értékelned kell ezt az esélyt, és nem az elvesztett dolgok felett bánkódni.
2009. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy alterntív?
2009. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csonkolni kellett az egyik mellemet. És igen, értékelem az esélyt, de nincsen kapcsolatom. Rossz egyedül.
2009. dec. 6. 18:23
 4/16 anonim ***** válasza:

Ja, értem..és nincsen valami műtéti megoldás rá?

Nos én úgy gondolom, hogy még élsz, és egészséges vagy újra, akkor meg előtted áll minden , tudom, hogy nehéz elfogadnod így magad, de gondolj bele, hogy valamiért kaptál még egy lehetőséget az élettől, élj vele :D!

Az most hogy az egyik melled hiányzik egy dolog, de attól ugyan olyan egész ember vagy, mint bárki más.Van akinek egy ujja avgy egy keze hiányzik, és még is boldog, és elfogadja magát olyannak amilyen.Ehhez képest neked "csak"az egyik melled hiányzik, (félre ne érts, nem leszólom, hogy "csak")attól még ugyan olyan ember vagy mint a többi:)

Ha egy olyan embert fogsz találni, aki önmagadért szeret, a személyiségedért, azt nem fogja zavarni, de ehhez előbb el kell fogadnod önmagad.Addig nem tudsz elfogadni mást sem, míg magaddal egyenesbe nem, jössz.Fel a fejjel :)

2009. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Éppen ez a kérdés. Egy nő hogyan tanulja meg elfogadni magát mell nélkül. Vagyis, hogy én, hogyan tudnám elfogadni magamat. Mert még nagyon fiatal vagyok, és ez nekem nagyon nehéz feladat.
2009. dec. 6. 18:37
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Rekonstrukcióra nincs esély? Ilyen esetben nem támogatja a TB?
2009. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez is kérdés. Nem tudom.
2009. dec. 6. 19:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled. Ez tleg nagyon nehéz. Én megpróbálkoznék valami implantátummal, ha az egészséged megengedi. És feltétlen keresnék egy megértő, tisztességes pasit aki szeret. A női mivoltodnak van még egy "csomó" velejárója...Ne félj használni...Nő vagy, és az is maradtál. Ezt leginkább egy férfi tudja neked "bizonyítani". Sok sikert!
2009. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Az ókori görög legendák szerint az amazonok levágták a lányuk fél mellét, hogy jobban tudjanak íjat feszíteni. Ezért te is tekintheted magad amazonnak.
2009. dec. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jézusom! Ha valami nem óhajtok lenni, az éppen amazon. Régebben karatéztam. Nőies nő akarok lenni. Ezt most eléggé nehéz nekem elfogadni.

Valaki írta, hogy keressek magamnak férfit. A férfiaknak a mellek az elsők, amit megnéznek. Nekem nagyon szép mellem volt. Akkor sem volt könnyű rendes pasit találnom. Most meg aztán pláne.

2009. dec. 7. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!