Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az alábbi tünet alapján...

Az alábbi tünet alapján rettegnem kell az AIDS fertőzéstől, ugye? Ez esetben mennyi idő lehet hátra az életemből?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal voltam hosszútávú 2 évig tartó kapcsolatban. Előtte soha nem volt semmilyen alkalmi kapcsolatom se, és egyáltalán nem éltem szexuális életet. Viszont amilyen idióta ember vagyok rendszeresen csináltunk a két év során az orális szexet akár orgazmusig, és nem vagyok teljesen meggyőződve arról, hogy mással nem volt mellettem kapcsolata. Egyetlen tünetem, hogy időnként a kézfejemen apró kis ismeretlen eredetű hegek képződnek több helyen. Nem vágtam el, nem szúrta meg a fa és semmi, tehát van félnivalóm. Ha egy ember ilyen idióta, hogy orális szexet csinál a barátnőjével, akkor így jár, úgy kell neki. Ez a szexualitás csak rosszat tesz velünk, inkább maradtam volna szűz egész életemben, akkor most nem kellene egy közelgő haláltól félnem. Tudom, néhol kicsit furcsára sikeredett ez az írás, mégis közel sem tartom nevetségesnek. Ajánlatokat várok.
2015. máj. 11. 13:43
 1/7 Andizsuzsi ***** válasza:
78%
Marhaságokat írsz, de menj el egy szűrésre és megnyugszol.
2015. máj. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kell csináltatni egy tesztet az kész. VAnnak helyek, ahol névtelenül megcsinálják.
2015. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerinted mi a marhaság?
2015. máj. 11. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Te tünetekről beszélsz, holott csak egyet soroltál fel, a hegesedést.
2015. máj. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
El nem tudom képzelni mitől lehet még.
2015. máj. 11. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
A HIV fertőzés nem okoz ilyen tüneteket. Bőrgyógyászhoz menj el.
2015. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jesszum pepi!
2015. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!