Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorrontás, vírus vagy más?

Gyomorrontás, vírus vagy más?

Figyelt kérdés

Négy napja volt hányingerem, szédültem, de nem akartam hányni, feküdtem, hátha elmúlik.

Nem múlt el, nem tudtam kontrollálni, borzasztóan elkezdtem hányni, két napig mindent, most már jobb, inni tudok, de enni alig, ha rágondolok a kajára, a torkomban van a gyomrom megint.

Sejtem, hogy melyik ételtől lehetett.

Mi van velem?

Gyomorrontás, vagy súlyosabb?

Úgy érzem, szétmegy a fejem.

Lehet ez egy hétem át?

Köszi a válaszokat!



2015. aug. 4. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha rágondolsz a kajára és rosszullét jön rád, akkor attól lehetett, gyomorrontás, vagy ételmérgezés. Ha még 1 hét után is rosszul vagy, akkor menj el a háziorvoshoz.
2015. aug. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a szokásos nyári vírus lehet...

2 hete, mikor az az extrém forróság volt rajtunk is végig ment.

Először párom barátja jött úgy a munkából, hogy iszonyatosan fáj a hasa+hányinger, hasmenés. 2 napra rá páromon is előjött. Igaz nekik csak hasmenésük volt. Aztán péntekre én is rosszul lettem. Elindultam itthonról páromékhoz, és miközben vártam a buszra azt hittem elájulok. Út közben ha ültem is fájt a hasam, és mire megérkeztem, leszálltam a buszról és egyszerűen helyben rám jött a hányinger. Zacsi elő, és mintha mi se történt volna sétáltam tovább.:D És pont a kocsma előtt mentem el... Visszagondolva vicces volt. Egy óra múlva semmi bajom nem volt, csak puffadtam de nagyon.

Na mindegy, szóval a lényeg, hogy nagy valószínűséggel neked is vírusod van, ez nem mindenkinél produkál teljesen megegyező tüneteket. Valaki megszenved vele nagyon, valakin egy nap alatt átmegy. Viszont a 4 nap sok, fordulj orvoshoz mielőbb, és próbáld meg pótolni a folyadékot! Ezt nem lehet eléggé hangsúlyozni, nagyon fontos, főleg ilyen melegben! Jobbulást!

2015. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!