Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorrontás, esetleg valami...

Gyomorrontás, esetleg valami virus?

Figyelt kérdés

Hali. Hétfőn ment a hasam és hánytam 3-4alkalommal. Alig tudtam enni valamit, inni probáltam minél többett, nehogy kiszáradjak. Kedden valamivel jobban volt a gyomrom, ritkábban volt hányingerem, székelési ingerem egyáltalán nem volt. De azóta nagyon gyengének érzem magam, olykor mintha szédülnék, hol van hol nincs étvágyam, de természetesen diétásan étkezem (gyenge zöldségleves, natúr krumpli, főt rizs, keksz, reszelt répa stb..) Csütörtökön elmentem orvoshoz, ő nem adott gyogyszert, annyit mondott, folytassam a diétát és igyak teát mézzel édesitve, egy késhegynyi sóval és szódabikarbónával. Ma már péntek van, de még mindig gyengének érzem magam és a gyomrom se 100as. Ma voltam WC-n, nem megy a hasam, de olykor még elkap a hányinger.


A kérdésem, ez egy ilyen makacs gyomorrontás lenne ? Mennyi idő mig helyrejövök, mert ez az életmód már kikészit..


Válaszotokat előre is megköszönöm ! 24/f.



2015. ápr. 24. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

szia. ez attól függ, milyen kórokozó van benned. nekem is volt olyan, hogy 4 nappal a rosszullétem kezdete óta még olyan gyenge voltam h azt hittem, sose fogok tudni állni anélkül, hogy elájulnék. aztán pár nap múlva alig emlékeztem rá.

lehet hogy nem gyomorrontás, hanem elkaptad valakitől, akár tömegközlekedési eszközön vagy utcán, ha az ismerőseid körében ilyen nincs.

ilyenkor tényleg nem lehet mást tenni mint sok folyadék és diéta. ha vírus, akkor nincs ellene szer és majd elmúlik, ha baktérium, akkor se szoktak ilyesmire antibiotikumot adni. jobbulást! szerintem pár nap és helyrejössz.

2015. ápr. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A gyengesèg egyre ritkább, inkább puffadok ès sokat kavarog a gyomrom meg enyhe hányingerem van. Remèlem a hètvège alatt Mar helyrejövök.
2015. ápr. 25. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!