Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta nem érzem jól...

Napok óta nem érzem jól magam, mellkasi fájdalom, rossz szájíz, étvágytalanság néha hányinger, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kb 4-5 napja van ez velem és nem tudom az okát, se az orvosom. Lehetséges a 12 órás éjszakai műszak mellékhatása? Esetleg valami titokzatos betegség? Segítsetek mert kétségbe vagyok esve.

2015. aug. 8. 14:15
 1/9 A kérdező kommentje:
És őszintén megmondva halálfélelmet is érzek néha.
2015. aug. 8. 14:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Meghallgatta a szívedet? Pihentél eleget?
2015. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen meghallgatta és azt mondta, előfordulhat hogy szívbillentyű hibám van. De olyan 1 hónapja volt olyan hogy véres foszlányok voltak a köpetemben, viszont a tüdőröntgen és a vérkép negatív lett.
2015. aug. 8. 14:27
 4/9 A kérdező kommentje:
És pihentem bőven azóta.
2015. aug. 8. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem utalt be kardiológushoz?
2015. aug. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hétfőn megyek oda. De félek hogy nem az a bajom.
2015. aug. 8. 14:35
 7/9 anonim válasza:
Több vizsgálatra küldjön el ne félj a dokitól engem megtükröztek gyomorral hol ott a belem fáj kiharcoltam hogy csináljanak vastagbél tükrözést is mert azt mondták egészséges fiatal ember de ha ez az álma akkor meg csináljuk önnek harcold ki hogy kivizsgáljanak te egészséged őket nem érdekli sajnos ez az egészségügy.
2015. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Refluxnak is lehetnek ilyen tünetei.
2015. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nálam is reflux féle van nyombél gyulladás sok savtol .
2015. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!