Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség! Okkal rettegek?

Segítség! Okkal rettegek?

Figyelt kérdés
Nagyjából egy hónapja megfigyeltem, hogy az egyik anyajegyem formája megváltozott, aszimmetrikus lett és a határai is kissé elmosódtakSoha nem szoliztam és általában napvédő krémmel is kentem magamat ha sok időt tölöttem napon. Most megnéztem az összes többi anyajegyemet is, és több elég „gyanús” kinézetű van amelyek hasonlítanak arra a leírásra amit a melanomáról olvashattam. Szerdán megyek bőrgyógyászhoz. A másik kérdés még az lenne hogy egy szimpla gyermek bőrgyógyászation is megnézik az anyajegyeket? Halálfélelmem van, nagyon félek hogy elkéstem az egy hónapos várakozással.:( 17/L

2015. aug. 10. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, mindjárt szerda és kiderül, hogy semmi bajod.

Ne izgulj, nem lesz gond!

2015. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajos nem lesz! Az egyik barátnőm ugyanígy volt, eltávolítottak neki párat, és nem volt gond :)
2015. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Ha szerdán mész, ott kapsz is választ. Nekem az összes gyerekkori anyajegy elkenődött. Megmutattam börgyógyósznak, egyre mondta azt hogy érdekes, mert nem lát semmi rosszat benne, csak az alakja fura. Persze még 15 éve megsérült, azt mondta méregessem, ha nő akkor gond van, de azt mondta elég ha 1-2 havonta ránézek. Azóta sem lett semmi. Ha flegma meg nem igazán akar megnézni, akkor meg menj el valahová magánrendelésre. Nekem mikroszkóppal nézte meg, meg ami gyanúsabb volt, azt olajjal kente be és úgy vizsgálta meg. Szóval ha csak messziről nézni meg és legyint azért ne hagyd annyiban.
2015. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,jobban érzem magam..."kicsit" mindenre ráparázom...lehet, hogy ez az interneten való tájékozódás nem volt jó ötlet..vagy nem tudom :/
2015. aug. 10. 21:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha én is parázok rajta, aztán az orvos megnyugtat.
2015. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Esetleg megtennéd hogy leírod mi volt végül a dokinál? Rendben találta az anyajegyed?
2016. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!