Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdvözlet átestem a vastagbél...

Üdvözlet átestem a vastagbél tükrözésen nagyon fájt Ibs em van kinek milyen gyógyszer vált be?

Figyelt kérdés

2015. aug. 11. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs IBS-em, de nemrég nekem is csináltak vastagbél tükrözést. Bódításban csinálták, átaludtam az egészet. Legközelebb Te is kérj bódítást, akkor nem szenvedsz!
2015. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet úgy is, akkor miért kínozzák az embereket anélkül?
2015. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Boditásba csinálták picit se kábelt be semmi mint ha ki sorolták volna az anyagot :-(
2015. aug. 11. 17:15
 4/8 A kérdező kommentje:
Picit se kábultam be :-)
2015. aug. 11. 17:16
 5/8 A kérdező kommentje:
Kisporolták a boditot azt se éreztem mikor beadta
2015. aug. 11. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ERCP vizsgálaton kaptam bódítót és arra koncentráltam, hogy aludni fogok, mert nem akartam ébren lenni, amikor azt a vastag csövet ledugják a torkomon... még az anyag betöltése előtt lassult a pulzusom és valóban úgy kiütöttem magam, hogy a végén szóltak, hogy kész vagyok, mehetek ki..
2015. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nekem felírták receptre, kiváltottam és vittem magammal, aztán azt adta be az orvos. Egyébként én sem éreztem a szúrást, viszont a hatás tökéletes volt.
2015. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én is patikábol váltottam ki.
2015. aug. 12. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!