Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen nyugtató természetes...

Milyen nyugtató természetes alapanyagú gyógyszert ajánlanátok? Valerianaról hallottam. Sürgős!

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki írná, hogy a stressz okát szüntessem meg, sajnos nem tudom... Vastagbélgyulladásom van és a legkisebb stresszhatás is hatalmas problémákat okoz... Más problémáin is idegeskedek, mindenre odafigyelek, minden problémát észreveszek, amire keresem a megoldásokat, de valamikor falba ütközök...

Pl látom, hogy valami nem fog menni úgy ahogy kéne, szólok az illetékeseknek, ők jól lecsesznek, nem az én dolgom, majd kiderül, hogy igazam van, és persze én is szívok vele... Nem lesz jobb... a betegségem meg aktív állapotba kerül, vérzek, lázas vagyok, fájnak az ízületeim, alig bírok mozogni... magamnak okozom, de már 14éve nem tudom elkerülni... ilyeneket nem próbáltam még. Relax nem megy... futni nem tudok az ízületi gondok miatt... csak ez maradt megoldásnak. Vagy olyan munka, ahol a welness részlegeket kell kipróbálnom......



2014. aug. 13. 15:41
 1/3 hektorr7 ***** válasza:
0%
panaszkodni azt bezzeg tudsz! Mi lenne ha háziorvosoddal íratnál fel frontint vagy xanaxot? Az nyugtató és segíteni is fog. De ahogy látom neked inkább pszichiáterhez és pszichológushoz kéne menned mert nem csak a vastagbeled a beteg hanem az agyad is
2014. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló problémáim vannak, de enyhébben jelentkeznek, mint nálad. Hidd el, hogy ezen természetes nyugtatók segíteni nem fognak. Mivel tudod magadról, hogy irritábilis bélszindrómád van feltételezem, hogy voltál ezzel orvosnál is. Ő nem mondta, hogy pszichiáterhez kéne fordulnod? Sajnos így, kezeletlenül csak romlani fog az egészséged és még betegebb leszel a későbbiekben... :( Xanax/Frontin pedig nem segít, csak max lenyugtat. Tartós javulást az sem okoz.
2014. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A gyógynövényeket próbáltad már?Akár a stresszoldásban, de még a vastagbélgyulladásban és az izületi problémáidban is segíthetnek.Van egy orvosi könyvem, amiben bélgyulladásos eset rendbejövetelét is leírja.Ha esetleg érdekel, akkor szívesen beszkennelem az eset leírását és elküldöm emailben. Jobbulást!
2014. aug. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!