Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezeket a panaszokat?

Mi okozhatja ezeket a panaszokat?

Figyelt kérdés

Tegnap óta van ez, hogy étvágytalan vagyok, és úgy érzem hogy jól vagyok lakva, pedig ma szinte semmit nem ettem csak ittam, meg bevettem egy C vitamin tablettát, amit ma vettem be először. Tegnap vékony volt a székletem 2x aztán ilyen vízszerű ma pedig már javult az állaga de most inkább ilyen lágyabb. A színével nincs gond. Olyan mintha be lenne esve a hasam is, de ez gondolom attól van hogy nem sok kedvem van enni ezáltal nincs tápanyag a szervezetemben vagy nem tudom. Meg vagyok ijedve, hogy ezek a problémák mitől lehetnek, nem-e valami komolyabb bajom van?.. Egyéb problémáim nincsenek..

15/F


2015. aug. 17. 10:04
 1/3 anonim válasza:
Vannak görcseid?Fáj a fejed?Nem vagy epés(soha nemvolt gond az epéddel)?Én epés vagyok,sokszor ha be lakom nehezebb kajákkal kibukik.Nálam akkor vannak ezek a tünetek.Mondd el anyudnak és ő majd el lát jobb tanácsal.Szerintem semmi különös bajod nincs.Jobulást
2015. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi más panaszaim hál Istennek. Az epémről sem tudok hogy valami gond lenne vele.. Mostanában ezen a nyáron jelentkeztek ilyen székletes panaszok de azok többsége el is múlt..
2015. aug. 17. 10:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyomorrontás, vagy vírusos hasmenés lehet, főleg ha vízszerű, ha kevés a széklet, akkor lehet vékony, azért kevés, mert nem ettél. Pár nap diéta, és rendbe fogsz jönni, igyál sok folyadédkot, teát, vizet.
2015. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!