Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napok óta fáj a jobb vesém....

Napok óta fáj a jobb vesém. Mit gondoltok mi okozhatja ezeket a panaszokat?

Figyelt kérdés

27. héten vagyunk, tegnap voltam uh-n, ahol úgy tűnt, hogy minden rendben van. Mondtam az orvosnak, hogy hétfő óta többször is úgy érzem, mintha begörcsölne a vesém, ráz a hideg, émelygek, de aztán egy-két óra múlva elmúlik. Megnézett ultrahanggal és azt mondta nem látja, hogy vesetágulatom lenne, talán valami ideget nyom a baba.

Ma már reggel úgy keltem, hogy fáj a jobb oldali vesém (legalábbis az a környék)és érzem, hogy egyre rosszabb a helyzet. Az orvosom délután rendel, természetesen megyek hozzá, de addig is érdekelne, hogy volt-e valakinek hasonló panasza a babavárás során.

(Ja, és tegnap végre megmutatta magát a babánk:) KISLÁNY:)!!!!


2009. szept. 16. 11:36
 1/1 anonim ***** válasza:
szia!én csak a saját tapasztalatomat írom le.nekem is fájt a vesém,volt hogy nagyon,én rákérdeztem a védőnőmtől,ő azt mondta hogy nem iszok elég folyadékot, és amiatt van.hát nemtudom.nekem kb. pár napig fájt és elmúlt.21 hetes kismama
2009. szept. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!