Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi legyen,14/F, Mi ez?

Mi legyen,14/F, Mi ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14/F vagyok. Ès ugye mint minden fiatal fiù ki szokta verni. Èn is így tettem de viszont a ma este az ondòban mintha vèrt làttam volna (Veskeövem van, màr egy alkalommal vèrcseppek megfordultak a vizeletben, szedek rà gyògyszert) Be pànikoltam, ezèrt nem figyeltem meg rendesen. De arra emlèkszek, hogy nem ilyen színteljes èlènk piros szìn volt. Piros szìnre hajazott de nagyon halvànyan làtszódott..Egyàltalàn vèr volt* kèrdőjel* Màr 2 ève annak hogy verem, de anyukàm nem hiszem hogy tud ròla. Szòljak neki? Vagy nincs komoly gond. Lehet csak egy èrpattanàs *kèrdőjel*. Igaz elèg gyorsan mozgattam a kezem. Kèrlek irjatok miharabb, be vagyok pànikolva, Üdv!

2015. aug. 19. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkepp szolj anyukadnak! Megert es segit! Remelem.
2015. aug. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia,hülyén fog hangzani de szerintem egy nap multán verd ki megint,és ha minden rendben van akkor szerintem nem kell aggódnod,lehet hogy a problémád játszott közre.
2015. aug. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából én sem aggódnék, amíg nem jelenik meg a probléma többször, rendszeresen. Nem azt mondom, hogy nem lenne jó ötlet orvoshoz fordulni, de én biztos nem tenném rögtön.
2015. aug. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

14 évesen szerintem gyerekorvoshoz egyedül is elmehetsz, mondjuk ott előadni magad tényleg érdekes lesz, de ha ciki anyukádnak ezt elmondani így megteheted.


5.-től én már egyedül jártam orvoshoz, 14 voltam 8.-ban, szóval már ideje lenne egyedül menned oda :)


Egyszeri alkalom nem fontos, meg egyébként is, ha az orvos tisztában van vele hogy vizeletnél vérezhetsz és ő azt mondja hogy rendben van, akkor az ondóban lévő vér lehetett szimplán valahol a kettő találkozásánál. Ez szerintem egyáltalán nem gond, olyan értelemben hogy a vizeletben ha nem ijedsz meg tőle itt sem kell.

2015. aug. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!