Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Autoimmun pajzsmirigy betegség...

Autoimmun pajzsmirigy betegség miatt Letroxot szedek, ezzel kapcsolatban, kivel vehetem fel a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Szakorvoshoz járok fél éventem évente, de volt, amikor a TSH alapján a háziorvos változtatott a mennyiségen. Adott napokon 50mg Letroxot szedtem, a többin 75 mg-osat. Most visszakerültem a szakorvoshoz, akinek nem tetszett a beállítás, és 125mg-os taplettát kell feleznem szedni. Viszont, a felezés nem sikerül pontosan, és szerintem, normálisabb volt a háziorvos által felírt. Laikusan gondolkozva, én arra jutottam, hogy sima rivalizálás miatt, a beteg, én járok rosszul. Nagyon nem teszik ez nekem. Tördelem a tablettát, aztán, vagy sikerül vagy nem. Mert a szakorvosnak nem tetszett........

2015. aug. 20. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem rivalizálás ez, csak sajnos a pajzsmirigyműködést piszok nehéz beállítani, ezért kísérleteznek ennyit.

Nem akarnak neked rosszat, sajnos ez egy ilyen dolog.

Lehet, hogy el fog tartani még egy darabig, mire sikerül beállítani az optimális dózist.

2015. aug. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! nekem a beállítás sikerült, csak a szakorovosnak nem tetszett az adagolás megoldása, és most ugyanannyit szedek, csak felezek naponta
2015. aug. 21. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a beállítást csak akkor kell (szabad) átállítani, ha a TSH szint indokolja. Ha anélkül állított a dózison, hogy előtte méretett volna TSH szintet, az valóban érdekes.
2015. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem...rendesen méretett, és az az összetevőket is. Ezek szerint, nincs semmi fura abban, ha fél letroxot szedek. A szakorvos ezt írta, mást nem tehetk, bízom benne. köszi aválaszokat
2015. aug. 23. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!