Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás, émelygés, koncentrác...

Fejfájás, émelygés, koncentrációs zavar, csökkent állóképesség, egyensúly-problémák, ti is aggódnátok?

Figyelt kérdés
Május óta egyre intenzívebben fájt a fejem (féloldalt), az izmaim gyakran lezsibbadnak, elgyengülnek, sokszor kell körülírni, mire gondolok, mert nem jut eszembe a szó. 2 hete elvesztettem a munkámat, mert sokat betegeskedtem, egyszer a mentő jött értem. A fejfájást semelyik tabletta nem csillapítja, ct-t ennek ellenére sem csináltak. Hova fordulhatok? (Mielőtt felfordulnék)

2015. aug. 24. 10:11
 1/6 anonim válasza:
Bocs, nem tudom a nemedet. Nekem a fogamzásgátló tabletta szedése okozott szinte elviselhetetlen migrénes fejfájásokat. Én a helyedben gyanakodnék esetleg valamilyen rendszeresen szedett gyógyszer, tabletta mellékhatására, de egy alapos belgyógyászati vizsgálat - akár privátban is - laborral, CT-vel mindennek az alapja lenne....Kívánok mielőbbi jobbulást!
2015. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Háziorvos,ő majd ad beutalót az ideggyógyászatra. Párszor még majdnem el is ájultam,szerencsémre mindig voltak a közelemben és összeszedtek. Nekem is volt hasonló és azt mondták,hogy szedjek Milgammát. Jobb is lett tőle.
2015. aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok,egyébként nem vagy szemüveges? Vagy nincsenek fül problémáid? A fül felel az egyensúlyért,ha meg nem vagy szemüveges lehet el kéne menni a szemészetre. Lehet,hogy szükség lenne rá. Ha megerőlteted a szemed,akkor így reagál rá. fejfájás,szédülés.
2015. aug. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia..voltál azóta orvosnål..kiderükt mi a bajod?
2016. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Többszöri T.I.A, epilepsziás betompulások, forróság-érzet a tarkó és halánték-tájékon, ami a baloldali végtagjaimba is sugárzik. A gyengébb oldalon (bal) a lábfej befelé fordul és görcsösen áll. Ilyenkor nemhogy sétálni fáj, hanem az is, ha valamihez hozzáérintem.

A vizsgálataim során lehetőségként felmerült a szklerózis multiplex is. Sportoló voltam, a baloldali izomfájdalom miatt viszont tehetetlennek érzem magam.

Ennyi idő után nemcsak a fizikumom, a lelkem is romokban.


Amit eddig megtudtam, de kezelést nem kaptam:

Tobozmirigy-ciszta, agyi vérkeringési zavar, és lelassult agyvízkeringés.

Októberben lesz az MRi kontrollom, és egy idegsebészeti konzultáció.


Reménykedem, hogy kiderül valami más is, és kezelés is lesz végre, mert ezeknek a tüneteknek a végét nehéz türelemmel kivárni. Főleg mivel nagyon legyengültem.

2016. szept. 27. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

végül mi lett?

2020. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!