Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek az állóképességem...

Mit tegyek az állóképességem miatt?

Figyelt kérdés
1éve leálltam a sportolással és most érzem, hogy nagyon gyenge vagyok. Nagyon hamar elfáradok, esti guggolásokat szoktam csinálni, de van, hogy a 60.nál már olyan fáradt vagyok, mintha egésznap futottam volna. Nem érzem jól magam, sportos szeretnék lenni, de egyszerűen nincsen kitartásom etéren. Mit tehetnék, hogy többet bírjak ki? (Az, hogy fokozatosan szoktatom magam az edzéshez, az nem vált be.)

2015. aug. 13. 23:14
 1/2 B.Ági ***** válasza:

Jógázz, meditálj,ügyelj a táplálkozásodra.

Én 3 év óta járok az dr.Eöry Ajándok féle díjmentes meridiántornára. Ajánlani tudom. Ezenkívül hetente 3x járok úszni.

2015. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A futás az nagyon jó az állóképesség javítására. Elsőnek ne fuss nagy távokat. De egy idő után jó lenne ha addig futnál amíg bírod, csak így tudsz fejlődni.

Kosarazom, így van hogy 1-2 órán át csinálom az ingafutást, utána 45 perc futás :)

2015. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!