Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sürgős segítétség kellene?...

Sürgős segítétség kellene? Három hete fejmozdításra szédülés fejfajas pánik hányinger nyugtalanság a többi lent . Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok pár hete biciklizésből hazatérve rámjött egy szédülés inbolygó jellegű .Kicsit bepánikoltam de 2 óra mulva jobban lettem.Másnap már jobban voltam am utánna jelentkezett megint fáradtság és imbolygó szédülés.5 napja tartott míg megnéztem az allergiagyógyszerem mellékhatásait és az volt ráírva hogy fáradtság gyengeségérzet szédülés.Abba hagytam utánna pár nap mulva jobb lett .Ám egy enyhe inbojgo szédülés fejmozdításra maradt olyan mint amikor elforgatom a fejem és könnyű lenne amikor oldalra megy .Az imbolygó szédülés volt nap amikor nem éreztem és volt nap amikor igen .Majd tegnap sétából hazaérve elkezdtem megint imbolyogni pánikolni nyugtalankodni gyengevoltam kicsike hányinger .Lefeküdtem egy kicsikét majd akkor is szédültem és rosszúl voltam nagyon felment a vérnyomásom azt mondtam magamban hogy itt a vég nagyon bepánikoltam.Majd utánna elmult ez a roham érzet .Este elaludtam de nyugtalan voltam és a fejem is fájt hátul enyhén és a fejem tetején is enyhén .Éjszaka néha felkeltem de utánna visszafeküdtem.Reggel mikor felkeltem kicsit jobban lettem majd elmentünk vásárolni és megint gyengeségérzet szédülés fogott el de ma jobban és még mindig tart.Nincs étvágyam de erőltetem a kaját bírok enni és sokat is iszok.Kérlek szépen benneteket hogy segítsetek hogy mi ez és mit tegyek mert már nagyon megvisel lelkileg is testileg is .16 éves fiu vagyok sújzózok sportolok futok.
2015. aug. 26. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
orvosra még nem gondoltál?
2015. aug. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de gondoltam megyek majd neurologiára meg háziorvoshoz .De nem tudom hogy tudni e fogják az okát
2015. aug. 26. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz, ő majd elküld kivizsgálásra. Magas vérnyomástól is szédülhetsz, ebben az esetben nem jó a súlyzózás.
2015. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem nagy a vernyomasom
2015. aug. 26. 15:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Utoljara keto honapja volt vervetelem akkor semmi rosszat nem mutattak ki
2015. aug. 26. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:
vérvétellel sem lehet mindent kimutatni...
2015. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Valószínű pánikbeteg leszel.Imbolygás, gyengeség, jó vérkép, vérnyomás megugrás: tipikus.

Az első rohamot még nem a megelőző szorongás váltja ki - mert az még nincs - hanem gyakran gyógyszer mellékhatása okoz valamit, ami miatt bepánikolás jön.

2015. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!