Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » El fognak tűnni a striák,...

El fognak tűnni a striák, vagy egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés

Kezdek aggódni.

Két hónappal ezelőtt voltam táborban, és ott kaptam csípéseket és beteg is voltam, úgyhogy hamarabb hazajöttem. Az érdekes, hogy mások nem kaptak. Mikor hazaértem, orvoshoz mentem és azt mondta, mérges bogarak csípése. Volt egy folt a nyakamon, amire azt gondoltuk, hogy Napégés, de egy injekció után halványodni kezdett és azóta félek. Félek, hogy netán kullancs csípett meg, amit nem vettem észre, bár amikor néztem magam, semmit nem láttam. Úgy volt mindig, hogy reggel indultunk és este értünk vissza a szállóra.

Már akkor beteg voltam, de hazaértem és elkezdtük a kezelést és nagy mennyiségű gyógyszert kaptam. Kijöttek rajtam striák. Állítólag mellékhatás és írja is a gyógyszer papírja, hogy van ilyen, meg még tömérdek más is, de nem múlik el, pedig már fogytam is.

Na, most kullancs okozhatta netán, amitől félek, vagy beképzelem most már, vagy tényleg a gyógyszer és mikor tűnik ez el, vagy eltűnik egyáltalán?

Csíkok vannak a combomon, meg a csípőmön vannak hosszúkás foltok, csíkok. Illetve a karomon.

Már használok rá olivabogyó olajat meg tusfürdőt, ami ilyesmit tartalmaz. Már több, mint lassan két hete, azt hiszem, hogy rajtam van. Kell aggódnom? Csak Lyme miatt félek, hogy nem-e....

Köszönöm a segítséget és a válaszokat.



2015. aug. 26. 13:16
 1/2 anonim ***** válasza:
korod, egyéb betegség? Milyen gyógyszert kaptál és mennyit, mennyi ideig. Fotó a csíkokról!
2015. aug. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt privátban.
2015. aug. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!