Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha lefogyok, a striák is...

Ha lefogyok, a striák is tűrhetőbben fognak kinézni?

Figyelt kérdés

az oldalamon (is) hatalmas striák vannak. kb. egy centi vastagságú a legnagyobb, és úgy 15-20 cm hosszú. ha teljesen lefogyok-ergo semmi felesleg nem marad rajtam - akko talán kicsit összébhúzódnak a csíkok is? amúgy már 6 éve vannak meg.

18/L


2011. aug. 4. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
miaz a stria?
2011. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fognak. Nekem a felső testem nem kövér mégis akkora csíkok vannak rajta hogy hihetetlen. A combjaim ellenben vastagok azok meg teljesen ki vannak repedezve...
2011. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első:a bőr olyan területe, mely kinyúlt. Általában jelentős testsúlygyarapodás, vagy testsúlyvesztés okozza, s a bőr rugalmasságától függ, hogy mindez a folyamat milyen nyomot hagy. Egyébként meg nem fog eltűnni SOHA max kifehéredik.
2011. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

6év után is vastag?:O

Én igaz,hogy vékony vagyok de hirtelen nőttem és nekem is van striám,kezdetben lilás rózsaszínes elég vastag volt,mára már fehér,gyöngyház fényű és egészen vékony.

Szerintem ha ennyi idő alatt nem húzódott össze akkor az már olyan marad...:S

2011. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van jó pár. Másfél évvel ezelőtt 25 kg-val voltam több és nagyon erősek voltak a striáim, de most már kisebbek lettek vagy csak nagyon elhalványodtak, de megvannak ez tény!
2011. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Nem elhízás miatt alakultak ki, hanem mert 6 hónapig tömtek szteroidokkal (20 szem Prednisolon naponta), és teljesen gallyra ment a bőröm (is). Akkor meg is híztam. Egy jó 10kg felesleg még most is van rajtam. Azért is gondoltam arra, hogy ha lefogyok, akkor a hasam is feszesebb lesz, és kissé talán a striák is összehúzódnak. NEM ELTŰNNEK! Tudom, hogy soha nem fognak eltűnni. Én már annak örülnék, ha némileg elvékonyodnának. Mivel Ezeknél a csíkoknál még mindig érzek egy még árkot - tehát nem egybefüggő az irharéteg - , gondolom ó, ha feszesebb lenne az egész bőr, akkor ezek is vékonyodnának.
2011. aug. 4. 17:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írtam,xD Szóval el is híztam, de a striák már azelőtt kialakultak, szóval effektíve mégsem az elhízás okozta a bőr szétrepedezését. Bár gondolom, az sem tett jót neki. Amúgy olyan helyen is vannak - például hónaljban -, ahol el sem lehet hízni, mégis ilyen 1 centi vastag striák vannak ott is. Hát nem kellemes:S
2011. aug. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!