Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegséget jelezhetnek...

Milyen betegséget jelezhetnek ezek a tünetek?

Figyelt kérdés

Hét elején 2 napig fájt a fülem mögött a nyirokcsomóm, nem volt megnagyobbodva, de ha megnyomtam fájt, ez elmúlt. E mellett ma kb. 5 percre reggel be voltam rekedve, fájt a hasam, és hasmenést tapasztaltam. Hétfőn és kedden pedig izomlázat éreztem a hasam két oldalában, ma pedig a két vállamban. A vállamban gondolom mitől lehet, viszont a hasamnál nem emlékszem semmi olyanra, ami miatt izomlázam lehetett.

2,5 hete kicsit nagyobb fűben járkáltam egy réten, szandálban, szoknyában, arra gondoltam, hogy nem e kullancs csíphetett meg, és az okozhatja a tüneteket, de kullancsot nem vettem sem én észre magamban, sem más.


2015. aug. 27. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Leginkább hipochondriát, bocs:-)
2015. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hipochondria? Ez jól jellemzi a honi orvosi hozzáállást. Lehet kullancstól izomláz és nyirokcsomó-duzzanat. A hasmenés nem jellemző egyáltalán. Ha feltételezzük, hogy lyme-kór (mert okozhatja ezt is, nem egyenlő a folttal), akkor még erősen aktív a fertőzés, jó esetben vadi új. Menj el tesztre.
2015. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesztre ráérsz jövő héten elmenni, a korai (IgM típusú) antitestek csak 3-4 héttel a fertőzés után jelennek meg. Egyébként a tüneteid EGYIKE SEM tipikus Lyme-kórra.
2015. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jövőhéten mindenesetre elmegyek egy tesztre. Már semmilyen tünet nem jelentkezik azon kívül, hogy náthás vagyok, és 36.9 körül van a hőm, így estefelé, de ezt most betudom annak is, hogy melegem is van, illetve sokat mozgok az elmúlt napokban.
2015. aug. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!