Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Harcosok étrendje. Hogy is...

Harcosok étrendje. Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy van a túl és az alulevési zóna.Magyarul napközben zöldség-gyümölcs,és vacsira lehet enni finomat.

Kérdéseim a következők:

-Mikor legyen a vacsora?Időpont teljesen mind1?Mert én csak 8 után tudok enni.

-Mennyit lehet enni?(Ha úgy van két nagy húst is bevághatok?)

-Torna vacsora előtt vagy után?

-Minden vacsoránál minden ételcsoportból kell szerepelnie valaminek?

-Innivalók napközben?És vacsorához?


Köszönöm!



2012. jún. 18. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Az időpont mindegy, csak valamikor este (alvás előtt) legyen. Egy négyórás periódust ír a túlevésre, de szerintem lehet kevesebb is. Ajánlott két órát várni a lefekvéssel, mielőtt aludni mész.

Addig ehetsz, amíg jól nem laksz, nincs mennyisgi korlát.

Edzés mindig vacsora előtt, semmiképp se utána, az abszolút ellentmondana a alapelvnek.

Nem kell mindennek szerepelnie, azt edd amit egyébként is ennél, a sorrendre ad tanácsokat. De én például szénhidrátot nem is eszek egyátalán, csak hús, zsír, zöldség.

Ihatsz akármit, kivéve cukrosakat.

Érdemes megvenni a könyvet, ha komolyan gondolod, mert sok apró ötletet ad. (Bár szerintem iszonyú terjengős, és idegesítő a stílusa, de el lehet viselni.)

2012. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Már megrendeltem,de addig is elakarom kezdeni.Nem akarok várni:)

2012. jún. 18. 15:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat az OFFért, de érdekelne, hogy ezzel az étrenddel lehet fogyni? És ha igen mennyit?
2012. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet vele fogyni és szerintem paleoval kombinálva az igazi.
2012. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én még rosszat nem nagyon halottam-olvastam róla a fogyást tekintve,ezért is akarom kipróbálni én is:)

Ez az első napom,eddig élvezem..Még jó is,mert ilyen melegben nem is nagyon kívánok mást a gyümölcsön-zöldségen kívül.

2012. jún. 19. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogyás szempontjából nagyon hasznos a "Makacs zsír" c. fejezet, én ott hallottam először az anti-ösztrogén étrendről.
2012. jún. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!