Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy ponton fáj a hátam,...

Egy ponton fáj a hátam, visszatérő probléma, pár nap után elmúlik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olyan mintha megrántanám, a hátam közepén, baloldalon van. Szeretnék csontkovácshoz elmenni, de majd csak később, addig valami tipp?

2015. aug. 28. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Masszírozd hillvital géllel.
2015. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vedd komolyan, mert csigolya gyulladás is lehet belőle. Kezdj el úszni rendszeresen, vagy tanulj be gyógytornát. Nekem az úszás hozta rendbe. Meg kell erősíteni a gerincet tartó izmokat.
2015. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is orvoshoz menj el, olyanhoz, aki elküld gerincröntgenre. Mielőtt nem ismered pontosabban a gerinced állapotát, ne menj el csontkovácshoz és a tornával is vigyázz. Nekem nyár elején derékfájással kapcsolatban állapítottak meg egy lapos porckorongot, gyógytornászhoz küldtek, a második alkalom után elkezdtem szédülni. Két hónap, rengeteg kivizsgálás és végül egy MRI után már tudom, hogy nyaki gerinc problémám is volt, csak tünetet nem okozott addig, viszont a csak derékre kihegyezett torna okozta megerőltetés kihozta.
2015. aug. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!