Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kb fél éve visszatérő hasmenés...

Kb fél éve visszatérő hasmenés gyötör. Voltam orvosnál a vizsgálatok mind azt mondták hogy semmi bajom. A probléma viszont még fent áll és nem tudom mit tegyek. Hihetetlenül rossz az emésztésem is pedig csak 19 vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 14. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Szedj probiotikumot, hátha.
2012. ápr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt megnézték, hogy nem vagy-e allergiás valamire? Mert ez lehet lisztérzékenység is!
2012. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
probiotikumot szedem már egy hete de ma is ment a hasam ugyhogy nem mindig segít az sem:/ nem voltam még allergia vizsgálaton úgyhogy előfordulhat! köszönöm az ötleteket!!!
2012. ápr. 14. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne ételnaplót vezetni. Az alapján könnyebb kiszúrni, hogy mely ételek okozhatják a panaszaidat. Az orvosnak is segítség!
2012. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Keress egy másik orvost aki megvizsgál lisztérzékenységre, tejcukor érzékenységre, egyéb allergénekre.

Addig is míg eljutsz dokihoz, hagyd el a tejtermékeket az étrendből.

Én majd fél évig küzdöttem mire a harmadik orvos rájött hogy a tejcukorra vagyok érzékeny.

Jobbulást!

2012. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerűen hihetetlen, hogy ide oda küldözgetik az embereket, ki se vizsgálják rendesen. Próbaképp gyógyszereket adnak, és hazaküldenek, hogy szedd három hónapig. Aztán három hónapig stresszelsz, hogy utána mi fog következni - persze a gyógyszer nem használ...

Én már belefáradtam, hogy ide-oda küldözgetnek, kísérleteznek, stresszeltetnek.

Én most egy darabig hanyagolom az orvosokat - mondjuk azt hiszem, még nem olyan nagy a bajom, ami életveszélyes, ha kicsit hanyagolom.


Neked jobbulást és sok-sok türelmet, még annál is többet, mert kell!!!

2012. ápr. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Mintha csak én írtam volna...

Nekem egy valami segített: amióta nem iszom csapvizet, csak ásványvizet, azóta jobb a helyzet.

Persze lehet, hogy neked teljesen mástól van, de egy próbát megér!

2012. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
érdekes
2012. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor a 89-98%-os kakaótartalmú étcsoki használni szokott. Egy-két kockát eszem belőle, mert nagyon keserű :)
2012. nov. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!