Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már két éve visszatérő problém...

Már két éve visszatérő probléma a a repedés. Az orvosok sem tudtak még segíteni. Valakinek valami bevált módszer?

Figyelt kérdés

Amióta óvszer nélkül vagyunk együtt a barátommal, szinte minden 3. alkalommal megreped a hüvelyem felett bőr, és borzasztóan fáj. Utána legalább 3-4 nap kell, hogy rendbe jöjjön, mert addig ha hozzáérek, akkor is nagyon fáj. Pár hete láttam, hogy már nem csak meggyógyul és eltűnik, hanem néhány még mindig látszik más színűen gyógyulás után is.

Mostanában viszont sokkal lassabban gyógyul, mint eddig. Olyan, mintha mélyebb is lenne. Utoljára 5 napja voltunk együtt, de még mindig eléggé fáj, és látszik.

Az orvosok még több síkosítót ajánlottak csak, de hiába használunk akármennyit, sőt már zsírosabbakat is vettem, hátha a víz alapú a gond, de az sem vált be, akkor is megrepedek. És az idővel sem lehetne az, hogy túl sokáig csináljuk, mert egy szupergyors 10 perces után is néha már szenvedni tudok, hogy fáj...


Járt valaki hasonlóképpen? Tudtok valamit javasolni, hogy ne legyen ilyen gond?

L20


2014. okt. 12. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok, nagyobb (vastagabb) mérettel rendelkezem.


Jártam (2 lánnyal is) a Te cipődben, idővel elmúlik a dolog. Mármint egyszercsak azon kapod majd magad, hogy nem fogsz berepedni.


Nekünk egyébként anno az egyik lánnyal a kutyapóz vált be a legjobban. Bár nálunk érdekes, hogy óvszerrel is hasonló volt a gond..

2014. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát mi óvszerrel csak él évig csináltuk, akkor ennyire nem volt vészes a dolog. Most viszont már tart egy ideje, és nem tudom mit csináljak.. A kutyapóz jó nálunk is, viszont abban a pózban nekem nem lesz elég jó. :/
2014. okt. 12. 21:07
 3/5 A kérdező kommentje:
*fél
2014. okt. 12. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
váltsál pasit
2014. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami még bevált póz volt, az a fordított lovaglás, amikor nekem háttal ült rajtam a lány.. próbáljátok ki, hátha!
2014. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!