Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha csak ásványvizet iszok...

Ha csak ásványvizet iszok lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Nem egyfajtát iszom hanem hármat ( Nestlé Aquarel->Natur Aqua->Szent Királyi)

Sok olyat hallottam hogy vese követ okos stb. Ez igaz??

A válaszokat köszönöm!



2015. aug. 29. 21:50
1 2
 1/15 anonim válasza:
Ha egy ásványvízben túl sok a kalcium, az a vesekő- és epekőképződést erősíti, a sok nátrium magas vérnyomást okozhat. Szerintem azért mást is kéne inni mert hosszú távon lehet belőle probléma.
2015. aug. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Az olcsók nem , azokba semmi pótszer semmilyen hozzáadott ásványi anyag nincs . A drágákat telerakják adalékkal ,és nem szívódik fel . A szénsavas nem egészséges semmiből , széndioxid égéstermék , salak .
2015. aug. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom ha nem egyfolytában egy fajtát iszol akkor nincs probléma. Én is szinte csak ásványvizet iszok, szénsavast.
2015. aug. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez gyors volt! Köszönöm a válaszokat! Azért nem csak azt iszok de úgy 80%-ba néha iszok teát meg gyümölcs levet is.
2015. aug. 29. 22:01
 5/15 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló igazat ír. Plusz ha szénsavas, akkor még gyomorégésed is lesz.
2015. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
1. válaszoló vagyok! Én úgy tudom hogy naponta 3 féle innivalót kell inni persze ha 3-at nem is iszik az ember de szerintem 2 féle azért kéne és egy kicsit visszaszorítani az ásványvizet. Ugye 3 liter a napi ajánlott mennyiség úgy 2 liter valami más meg 1 liter ásványvíz és nem hiszem hogy kialakulhatna bármi vesekő probléma vagy max nagyon lassan
2015. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
3 liter az ajánlott? Legyen inkább max 2, de az ugye tudjátok, hogy ez nem azt jelenti, hogy pl meg kell naponta inni 2 liter vizet? Ezt a két litert bárhogy beviheted, akár gyümölcsevéssel és nagy folyadéktartalmú ételekkel is, pl.: levessel.
2015. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Én csak deszillált vizet iszom 2-2,5l t és semmilyen cukros üdítőt meg ásványvizet nem így vesekövet nem kaphatok és a környezetet sem szennyezem kamionokkal meg petpalackokkal.
2015. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó remélem csak viccelsz. :) A desztilált víz káros a szervezetre ugyan is semmilyen ásványt nem tartalmaz.
2015. aug. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
előző Mért, gondolod viccből válaszolok egy kérdésre? Amit mondasz az nettó hülyeség,ásványokat táplálkozással pótoljuk nem folyadékkal . Elég elvetemült meglátás hogy a tiszta víz káros.Én nem a festékesbe veszem a desztilált vizet hanem saját lepárlóval + aktív szén kombó és párszáz litert már megittam úgyhogy beszélgethetünk a káros hatásairól mikor csak jobban érzem magam tőle.
2015. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!