Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha csak ásványvizet iszok...

Ha csak ásványvizet iszok lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Nem egyfajtát iszom hanem hármat ( Nestlé Aquarel->Natur Aqua->Szent Királyi)

Sok olyat hallottam hogy vese követ okos stb. Ez igaz??

A válaszokat köszönöm!



2015. aug. 29. 21:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Előző, hát ha én hülyeséget beszélek, akkor te még nagyobbat. Egy ilyen házi víztisztító sose fog neked desztillált vizet adni. A teljesen tiszta vízben csak hidrogén és oxigén atomok vannak. Ezt ipari méretekben sem egyszerű megcsinálni...
2015. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Viszont abban tényleg igazad van, hogy étellel viszünk be ásványokat (persze a víz mellett) ,de ha mondjuk nem ehetnél, csak keveset, vagy olyan kosztot ami nem gazdag ásványokban akkor hidd el sokat számítana milyen vizet iszol.
2015. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Jajj de okos vagy barátom ,olyan vizet amiben hidrogén meg oxigén atomok vannak nem is lehet előállítani.Nekem nem csapra szerelhető víztisztítóm van hanem lepárlóm ami a vizet elgőzöli utána még átmegy szenen . Ez bizony egyszeresen lepárolt vízgőz úgyhogy kérlek ne okíts ki desztilációbol. Valóban nem orvosi minőségű de ez csak fém hűtőcsöves és egyszeres míg az orvosi háromszor megy át kvarc csöveken és fél millió nyilván nem fogok olyat venni.Ezzel is remekül ott marad a takony nem győzöm takarítani .Ha három nap után (8L) sem törlöm ki akkor annyi kőpor halmozódik fel benne hogy a következő adag víz beöntése után már egy átláthatatlan trutyi lesz benne ,de a kifolyó víz még ekkor is kristály tiszta de ismétlem nem infúzióba való minőségű. De én nem várom meg a három napot ,minden nap kitörlöm csak minden hófehér por amihez hozzáérek utána és megszárad.
2015. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
„olyan vizet amiben hidrogén meg oxigén atomok vannak nem is lehet előállítani” Ugyan ezt mondom, de te azért belém kötsz... De te azt nem bírod felfogni, hogy én eddig a desztillált vízről beszélek, te meg nagyon nem azt iszod... Attól még, hogy hasonlít rá nem az. Ha Pistike nagyon sűrű olajat iszik mert az hasonlít a mézre, attól még nem lesz méz. Én értem, hogy te mit akarsz mondani, de neked muszáj belekötni. Amúgy meg a kérdés nem a desztillált vízről szólt, úgyhogy hagyjuk is szerintem a témát.
2015. szept. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem ,te ezt mondtad :Egy ilyen házi víztisztító sose fog neked desztillált vizet adni.


Tehát a te fejedben a desztillált víz csak hidrogén és oxigén atomokból kell álljon és mint tudjuk ilyet nem könnyű csinálni azaz én nem ihatom desztilláltat.


Ki kell ábrándítsalak minden olyan folyamat aminek a végén a vízgőzt kicsapatjuk desztillációnak számít .


Arra is írtam példát hogy orvosi minőségűt háromszor párolnak le üveg csőben hogy minél inkább közelebb legyen a te hidrogén oxigén elképzelésedhez.


Egyébként ivási szempontból lényegtelen egynél többször lepárolni a vizet mert már az egyszer lepárolt is olyan gyorsan szívódik fel mintha abszolút H2O lenne.


Én eljátszottam hogy kétszer háromszor lepároltam ugyan azt a vizet de másodjára már nem volt észrevehető kőmaradék az edény aljában (3 literrel csináltam). Nyilván 30 liternél találtam volna valamit de senki nem iszik meg 30 litert naponta ,már 10 től meghalna ha nem azonnal akkor később ún lassú vízmérgezésben.

2015. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!