Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alhasi fájdalom, hányás,...

Alhasi fájdalom, hányás, hasmenés, fejfájás, alacsony vérnyomás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Anyukámnak tegnap reggel kezdett el fájni az alhasi tájékon, majd felsugárzott egészen a bordákig vagy feljebb. Arra jutottunk, hogy valószínűleg húgyúti fertőzést kapott el, mert hétfőn kint volt a Palatinus strandon. Egész éjjel alig bírt aludni a fájdalom miatt, majd reggel elment a kórházba, pontosan nem tudom melyikbe és jó pár gyógyszert írtak fel neki. Nos itt kezdődött a gond, reggel már egy kicsit jobban volt, de be kellett vennie a gyógyszereket. Nos, bevette, csak egy 'kicsit' túl sokat vett be egyszerre, mert mérhetetlen fájdalmai voltak, és egyszerűen már nem bírta. Ma reggel óta drasztikusan alacsony a vérnyomása (73/52, 66/44 ilyesmi), fáj a feje, erősen hány, hasmenése is van. Felhívtuk a Kispesti Orvosi Ügyeletet, ott a nő a telefonban azt mondta, hogy erre nincs gyógyszer, csak igyon rengeteg folyadékot, hogy tágítsa a vérét és emelje a vérnyomását. Én ezen kiakadtam, már azon aggódom, hogy megfogja-e élni a holnapot. Esetleg nektek valami ötlet?

2015. szept. 2. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Jesszus, az ügyeletest kirúgnám a fenébe.

Ilyen erős fájdalomnál infuzió kell a kórházban. Vigyétek be ügyeletre.

2015. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Végül bevittük a Szent Lászlóba, és ott tartják most bent nem tudom mennyi ideig infúzión (1-2 nap szerintem).
2015. szept. 3. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!