Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mekkora balszerencse kell...

Mekkora balszerencse kell ahhoz hogy egy olyan mellékhatás jelentkezzen nálam egy speciális gyógyszer esetén ami 270. 000 betegnél soha? Orvostörténeti eset lettem!

Figyelt kérdés

Nem is tudom ez orvosi vagy matematikai kérdés inkább. Leukémia és diabéteszes szövődmény együttes kezelésére egy olyan ritka gyógyszert kaptam amit a világon csal 270.000 beteg esetében próbáltak ki.

Olyan mellékhatás jelentkezett nálam igazoltan a gyógyszer miatt, ami még soha senkinél. Orvostörténeti eset lettem, a gyógyszer gyártójának szakorvosa az USA-ból utazott csak miattam Mo-ra hogy megvizsgáljon.

Az orvosi minták szerint „rendkívül ritka”az a mellékhatás ami 10.000-ből egy betegnél jelentkezik.

Na most ha ez igen ritka, akkor minek számít a 270.000ből 1 beteg????


Mekkora balszerencse kell ehhez?


2015. szept. 6. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a mellékhatás? Hány millió dollár kártérítést fogsz kérni? :)
2015. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden rosszban van valami jó! Különleges ember lettél. És elárulod, hogy mi az a különös mellékhatás?
2015. szept. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez amerikába történt volna, már hülyére perelhetted volna őket... :D
2015. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom, ez biztos nem jó érzés neked, és nem is szívesen lennék a helyedben, de ez olyan menő :)
2015. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mi a mellékhatás?


Hallóideg elhalás. Aki szerint ez menő és jó, az cserélne velem?

2015. szept. 7. 09:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Tehát meg fogsz süketülni?
2015. szept. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem. Marad majd olyan 10-20% körüli hallás.
2015. szept. 7. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!