Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek hogy váltak be a pszihiá...

Bigyótek kérdése:

Kinek hogy váltak be a pszihiátriai szerek?

Figyelt kérdés
Én injekciót kaptam Risperdalt

2015. ápr. 25. 10:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Nem gatyázok, megosztom veletek én a tapasztalataimat!

Szóval két orvoshoz mentem el, mert risperdal injekció + antibiotikum miatt majdnem kirohantam az ablakon.


Később kiderült két orvostól is hogy ezt az injekció okozta az antibiotikummal együtt..

Nade kemény náthám volt már hónapok óta, mint kiderült ezt önmagában az injekció okozza ! És nem lehet rá szedni semmilyen náthára való szert . Tehát az ember dögöljön meg . Ennyire fejlett a pszihiátria !

A budapesti Ébredések alapítványhoz mentem el, nagyon rendesek voltak, ők aztán nem erőltetnek semmilyen gyógyzert , sem hogy benn feküdjön az ember , de lehet ..Akkor viszont emberként bánnak vele

Na lényeg hogy kiderült nem is vagyok "paranoid -skizofrén " Jól tudjuk ma már hogy betegnek nevezni valakit azért éri meg hogy az orvos pénzt juttatást kapjon a gyártótól..Nahát amikor bevittek először egy szar egri kórházba akkor ezért kötöztek le, elvették a jogaimat. És belém erőltettek gyógyszereket végül mikor már sétálni is alig bírtam vagy gondolokodni sem akkor már nem fogok védekezni nyilván hogy nem vagyok skizofrén. De én a belső hangra hallgattam és megkérdeztem mást is ! Jól tettem, nekedi is ezt tanácsolom ! Ne hallgass még 100 emberre sem, 100 ember százféle képpen lehet aljas, vagy hülye ! ;)

Most örülök hogy nem akkora a baj ! Mellesleg azt modnták az Ébredések alapítványnál, hogy ez lehet megmaradt testi tünet is, amit hipnoterápiával könnyen ellehet mulasztani. Miskolcon van egy profi a Vas...akárki nem tudom a nevét pontosan..

Ja Rivotrilt szedek pánikra, és az tönkreteszi a rövid és szerintem a középtávú memóriát is ,reméljük csak átmenetileg :) Jó szelet mindenkinek :) Ezt azért írtam le, hogy mindeki tanulhasson a helyzetemből !

2015. ápr. 25. 10:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, bárki aki utána néz a pszichiátriának, az megtalálja, hogy az egész csak gyógyszeripari kamu, csak pénzlehúzás. A diagnosztikai módszereik (és az egész DSM) hatalmas nagy parasztvakítás, a szereik pedig szintén nem gyógyítanak, de kifejezetten veszélyesek.

Betegnek titulálnak alapvetően egészséges, vagy természetes problémákkal küzdő embereket, begyógyszerezik őket, így jutnak lóvéhoz a gyógyszer eladásokból.


Fantasztikus, hogy mindezt te is alátámasztottad, de szerintem inkább a rivotril elhagyásával foglalkozz :)


Az emberek meg sajnos úgyis fogékonyak a drogokra, így a pszichiátria áltudományos, tudatmódosító gyógyszeres kezeléseire igazából a beteg társadalomban lesz is igény. Te/én annyit tehetünk, hogy mi ezektől függetlenül élünk egészségesen, boldogan.


És nem lehet megmenteni azokat, akik mégis ilyen kétes szervezeteknek, bizonytalan gyógyszereknek vetik alá magukat (arról nem is beszélve, hogy adott esetben alávetni sem kell magát, mert bezárhatják és pont)


Jó messziről el köll kerülni az egészet, szerintem.

2015. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tünetkezelés az kézenfekvő, és biztos megélhetés annak aki foglalkozik vele. Az egészségben nincsen üzlet, tehát beteggé kell tenni mindenkit, aki némileg fogékony a szakosodott tudomány valamelyik szakágára. Az összervezet működését elkápráztatják a szakágakna megfelelő eredmények.

Minden betegség, így az elmezavar bármely formája is, az oxigénhiányos lét következménye. Ha némi plusz oxigént juttatsz a szervezetedbe, idővel elindulnak a regenerációs folyamatok, a szervezet egyensúlya helyreáll.

2015. ápr. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!