Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon nem szeretnék beteg...

Nagyon nem szeretnék beteg lenni, mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az, hogy itthon kb mindenki betegeskedik és szerintem én is elkaptam, (de persze lehet, hogy máshol, de ez nem fontos). A lényeg az, hogy ma rossz volt a közérzetem, fújkodtam az orromat (nem sokszor), hasmenésem volt és ami a legidegesítőbb, hogy egész nap könnyezek. Na de a lényeg az, hogy nem szeretnék most beteg lenni, mert semmiképpen sem szeretnék kimaradni a suliból, mivel most mentem középiskolába, szóval most egy csomó tanárt csak a napokban fogok megismerni, meg nehéz lenne fölzárkózni. Orvoshoz meg azért nem akarok menni, mert mindig egy hétig kiír az pedig csábító meg minden de a fönt leírt dolgok miatt nem lehet. Szóval esetleg van valami amivel megtudnám előzni a tényleges betegséget? Mert szerintem ez még csak így az elő fázisa. Milyen teát kell inni? Már ettem jó forró levest ami nagyon jól esett, mert most tök hideg van, szóval rendesen fel is öltöztem, meg széntablettát is vettem be. Köszönöm előre is a jó tanácsokat! 15/L

2015. szept. 7. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

hársfa, menta, és kamilla tea. (MÉZZEL)

illetve szedj C vitamint. esetleg gyümölcs stb.

remélem tudtam segíteni :)

2015. szept. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A sót , szénsavat , ecetes dolgokat , fehér lisztet hagyd ki . Kanalazz mézet , nyers gyümölcsöket fogyassz , minél többször pisilsz annál jobban tisztul a véred .
2015. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!