Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17 éves vagyok szerintem...

17 éves vagyok szerintem aranyerem van!?

Figyelt kérdés
3-4 napja eszre vettem h kicsit faj ott lent valami. Masnap is ugyan ez mintha lenne ott valami es kicsit fajt. Kovetkezo nap reggel semmi aztan megintsak ugyan ez.. Aztan utanna neztem a dolgoknak. Es szeritem aranyerem van. Egyaltalan nem tapasztaltam hogy verezne szekeles utan vagy akarmikor.. De furdesnel kicsit jobban kitapogadtam es valami kis duzzanat van ott. De valamikor nincs ..... . Mit tanacsoltok vmi krem amitol elmulik . Mutetet szeretnem elkerulni..!?
2015. szept. 8. 17:45
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Proktológiai szakrendelésre menj el. Ott írnak fel rá megfelelő krémet, kúpot. Persze a vizsgálaton át kell esni, de ez nem olyan ciki, mint amilyennek gondolja az ember. Tapasztalatból tudom.
2015. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Reparon kenőccsel kenegesd és ha nem javul, akkor menj el sebészetre.
2015. szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
A Reparonnak van kúpja is, abból éjszakára tegyél fel egyet, mielőtt lefekszel. Így egész éjszaka belülről is gyógyítja egy gyógyszer. De ha néhány héten belül nem javul, fordulj orvoshoz!
2015. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!