Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami nagyon nincs rendben a...

Valami nagyon nincs rendben a menstruációmmal. Mit tegyek? (Lent. )

Figyelt kérdés
16 vagyok, 4 éve menstruálok. Kb 2-3 havonta jön meg, és mindig csak pecsétel. De sokszor olyan is van, hogy borzasztóan vérzek. Miért van ez így?? Vajjon ebből probléma lehet? Mert gondolkodtam rajta, hogy Basedow-om lehet, vagy esetleg meddőség... Aki tud tapasztalatból írni, segítsen!!

2015. szept. 9. 17:31
 1/2 anonim válasza:
Szia. Az egyik barátnőmnek szintén így van a havija. Nem rendszeres és van, hogy éppen pecsétel, de van, hogy jobban vérzik. Neki így volt eddig is, mert hormonzavara van. Nem tudom nálad mióta történik így, nem akarlak elíjeszteni, viszont ajánlom nagyon, hogy menj el egy nőgyógyászhoz, mégha nincs is semmi komoly, de jobb ha tudod, hogy megnyugodthatsz-e vagy sem. Ő későn kezdett orvoshoz járni, és azóta már nem egyszer lehetett volna babája, de sajnos nem maradt meg nála. Ez nem azt jelenti, hogy ez a probléma mindenkinél így van, de a biztonság kedvéért inkább vizsgáltasd meg magadat.
2015. szept. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, azt hiszem, igazad van.. Köszönöm!
2015. szept. 13. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!