Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van mitől tartanom? Nagy baj...

Van mitől tartanom? Nagy baj is lehet?

Figyelt kérdés

Nyár végén voltam kivizsgáláson, folyamatosan jelentkező bal oldali fájdalom miatt. Tompa fájdalom/rossz érzés volt a tünet, illetve rossz közérzet. vettek 4 dologra is vért. Idegorvos, CT, minden ami kellett megvolt. Nem az okozta, amire gondoltak, semmi hibát nem találtak. Ez az érzés 1 hétig tartott, majd elmúlt (kivizsgálás után nem is éreztem már) ennek már 2 hete.


Minden eredmény negatív, minden rendben. csakhogy október 12-én újras vérvétel. Sok a véremben a vastartalom, és sűrű a vérem. Az orvos azt mondta, igyak többet. Napi 3 litert. Keveset szoktam inni nyáron (másfél litert) illetve egész nap gép előtt ültem. Most iskola miatt napi 2km-t gyalogolok, buszra, suliba stb... Többet is iszok, az orvos javaslata miatt.


Mi baj történhet? Lehet a kevés mozgás és folyadék bevitel miatt sűrű a vér? Magas vastartalom káros?


F/16



2015. szept. 13. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Igyál és mozogj is.Nincs baj szerintem.
2015. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!