Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jobb oldalt alhasi fájdalom?...

Jobb oldalt alhasi fájdalom? (lent)

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal, hogy nem, nem vakbélgyulladás. Már 4-5 napja fájdogál, enyhén az alhasan, jobb oldalt, valószínüleg a vékonybél-vastagbél találkozásánál. Ezt megelőzte 2-3 hetes enyhén csípő érzés vizeléskor a hólyagomban, hugycsövemben. Majd előjöttek a néhai, jobb alhasi fájdalmak, híg széklettel, hasmenéssel. Ha ez esetleg számít, néha bal oldalon is hasogat, tegnap este pedig elég feltűnő "kutyorgást", vagy ha így jobban tetszik bélmunkát is hallottam. de leginkább, leggyakrabban a jobb alhasam fájdogál, mégsem mindig. Háziorvosom semmit nem mondott az ég világon, csak írt fel Sumetrolimot, de nem tudtam kiváltani, mert ma közötél velem a gógyszertárban, hogy nem szállítottak nekik. 16 éves vagyok, egyszer volt ilyesmi problémám, de akkor csípő vizelés nem társult hozzá. Szerintetek mi lehet? Előre is köszi! (Szexuális kapcsolatom nem volt, ritkán megyek emberek közé, keveset mozgok, nem vagyok elhízva)

2015. szept. 17. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz. Ott hátha tudnak segíteni.
2015. szept. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos onnan hamar kizavarnának. Legfeljebb urulógiára, de azért köszönöm a tanácsot.
2015. szept. 17. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyan mintha vakbeles lennél.. De honnan tudod hogy nem az?

Viszont lehet bélhurut, nekem is volt 4-5 napig ugyanígy, de nem volt vizelési fájdalmam.

2015. szept. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A vakbélgyulladás erős, állandó, egyfolytában csak növekvő fájdalommal és nyomásérzékenységgel jár már egy-két napon belül.
2015. szept. 17. 22:46
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül folymatos fájdalommal jár a vakbél, én már sajnos tudom :(

Nekem úgy kezdődött, hogy ugyanilyen fájdalmaim voltak, rosszul voltam, miegymás, és már akkor gyulladt vakbelem volt, de nem voltunk vele tisztába a szüleimmel (9 éves voltam).

Végül amikor néha néha jobban voltam úgy éreztem semmi bajom, elmentem az osztálykirándulásra és utána 2 nap múlva vittek is a sürgősségire azzal hogy perforálódott.

Annak a tünetei azok voltak hogy:

-hányinger

-nem tudtam menni

-úgy éreztem hogy wc-nem kell de nem kellett

-nem tudtam mozogni, emelni

... Apukám amikor jött értem kézben vitt a kocsiba, mert nem tudtam menni. Azonnal meg kellett hogy műtsenek, orvosok szerint 5-10 percem volt, hogy túléljem, de szerencsére gyorsak voltak.


Mindenképpen látogass el a dokihoz, és hozd szóba neki!

Sok egészséget!

2015. szept. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!