Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres a székletem de a körzeti...

Véres a székletem de a körzeti nem mond semmit. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Egy ideje hogy is mondjam fáj mikor kakilok ilyen nyílaló érzés. Ez önmagában nem is lenne baj de melle társul a friss piros vérzés. A székletem nem az csak utána jön belőlem. A körzeti szerint nincs aranyerem viszont ő igazából nem ért hozzá. Azt mondta egyek rostban gazdag ételeket és valami löttyöt írt fel aminek használnia kellene de nem látok változást. Igazából eléggé megvagyok ijedve hogy valami komoly dolog viszont ahhoz még fiatal vagyok :( Valakivel volt valami hasonló? Jól jönne pár tanács.

2015. szept. 29. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha friss piros vér jön, és nyillalást érzel, akkor szerintem végbélrepedés lehet. Sebészetre menj el, beutaló nem kell. Nekem ott nézte meg az orvos és kenőcsöt írt fel rá.

Székletedet lágyítsd, most pl egyél délutánonként szőlőt, érett szilvát.

2015. szept. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Felkeresheted a proktológiai szakrendelést is. Én is jártam már ott, nem ciki. Írtak fel kúpot és kenőcsöt. Mire kontrollra kellett mennem, szépen rendeződött a probléma.
2015. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!