Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért ilyen a székletem?...

Miért ilyen a székletem? Tejallergia, vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Nem mindig, hanem úgy kb. 2 hetente egyszer-kétszer fordul elő, de van, hogy fehér darabkák vannak a székletemben. Mintha fehér mogyorót összerágnék mini darabokra..Mitől lehet?(nem vagyok férges) A kávéhoz mindennap iszok tejet, lehet az nem tetszik a gyomromnak? Vagy csak valamiért nem akar emészteni normálisan?

21L


2012. jún. 27. 08:21
 1/6 Leni Riefenstahl ***** válasza:
51%

Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, mivel arra érdemben nem is tudok!

De tejet soha ne igyál, arra MINDENKI allergiás, ugyanis a tej mérgező!

2012. jún. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A laktóz allergia vizes hasmenést okoz. A tejcukor érzékenységet a széklet cukortartalmának vizsgálatával állapítják meg.
2012. jún. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tej mérgező ??? Szeény fejem, szegény fejed...nekem mert megiszok naponta 1-2 litr zsíros házitejet, neked meg mert ilyen hülyeségeket elhiszel...
2012. jún. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Leni Riefenstahl ***** válasza:
0%

Még jó hogy mérgező, mert nem embernek találták ki!

Szerinted őseink elkapták a vadállatokat és megfejték őket? Vagy mégis miért lenne normális nekünk egy olyan valamit inni, ami arra lett kitalálva hogy a boci nöljön tőle?


Nyugodtan igyál meg napi másfél liter ha nem érdekel az egészséged! Én inkább iszok bort vagy pálinkát!

2012. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert a pálinkát embernek találták ki, ki a bánat terjeszti ezt a marhaságot...

Benne van az összes esszenciális aminosav, amire a szervezetnek szüksége van. HA egyebet nem csinálsz, csak tejet iszol, nem halsz éhen, rendkívül tápláló ital. Az almát sem arra találta ki a természet, hogy minket tápláljon, hanem arra, hogy szaporodni tudjon vele, és ez kb. minden növényre igan, aminek a termését esszük. A vadpulykát is megeszik, pedig az sem lett kitalálva semmire, csak van, mégsem mérgező. Gondolkozzon már előtte, aki ilyen marhaságokon agyal.

2012. jún. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*igaz
2012. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!