Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulaműtét utáni fájdalomcsi...

Mandulaműtét utáni fájdalomcsillapításra mit szedjek ha mostanában fájdogál a gyomrom?

Figyelt kérdés
Nov.25-n lesz mandulaműtétem (42éves nő) milyen fájdalomcsillapítót ajánlanátok, mert mostanában többször fájt a gyomrom és félek hogy a nem szteroid fájdalomcsillapítók (Cataflam stb. ) mégjobban kikészítik a gyomrom, pedig a műtét után fájdalmak lesznek és muszáj fájdalomcsillapítót szedni! Mit szedjek?

#gyomorfájás #mandulaműtét #fájdalomcsillapítás mandulaműtét után
2015. okt. 15. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell sokáig fájdalomcsillapítót szedni. Egyszer elég lesz műtét után bevenni. Ha fáj a gyomrod, akkor vigyél magaddal a kórházba Gaviskon emulziót. Ezt beveheted műtét előtt, amikor még tudsz nyelni. Ez bevonja a gyomor falát és védi. A kamilla és cickafark tea is jó gyulladáscsökkentő a gyomorra.
2015. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom enni se tudsz rendesen most, legalábbis én nem birtam mütét után. bár én nem vettem be fádjalomcsillapitot, szerintem kilehet birni, olyan érzés, mint mikor megfázáskor fáj.
2015. okt. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
Amikor nekem kivették a mandulámat, minden étkezés előtt kaptunk 1-1 adag fájdalomcsillapító port. Ha a te esetedben is így lenne, de nem bírja a gyomrod, viziten szólni kell és minden bizonnyal kapsz valami mást. Nekem 32 évesen vették ki, a műtét nem fájt, de utána 1 hétig benn tartottak megfigyelésen. Tudom mivel jár a felnőttkori mandulaműtét. De légy türelmes, mert mikor a végére érsz ennek az egésznek, sokkal jobb lesz mandulák nélkül.
2015. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!