Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerem van? 14/L

Aranyerem van? 14/L

Figyelt kérdés
Még tavaly nyáron kezdődött el, amikor székrekedésem volt, és erőlködnöm kellett. Azóta van egy gümő a végbélnyílásomnál. Ha szétfeszítem a popsim mindig ott van, és sokkal nagyobb most, mint pl, fél éve volt. Másnak is van ilyen? Nem fáj, nem vérzik, semmi baj nincs vele, csak fel van dagadva,de csak elölről, a hátulsó része nincs. Hogy tudnék véget vetni ennek? Elmúlik egyáltalán bárhogyan, anélkül, hogy orvos látná? Akiknek mg van ilyen, nem zavarja? Pl. későbbiekben a szexben. Én már előre félek emiatt..

2015. okt. 15. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:

ne félj csak kefélj :D

Amúgy egyenlőre nem kell orvos, kend be Reparonnal, vagy irass fel háziorvossal aurobint igaz az inkább végbélrepedésre a legjobb. Ha nem javul menj el proktológus de sebész is jó, valószínőleg krémet ad, ritkán kúpot. A popószexet meg ne engedd meg csak profiknak xD

2015. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én javasolnám hogy mielőbb mutasd meg orvosnak!
2015. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez kulso aranyer.vegyél fel egyszerre 2-3 zoknit, soha ne legyen hideg a labad, ne is fázzál, nagyon melegen kell öltözni plane ilyen rossz idöben, kamillas ülöfurdo. ezek valoban hasznalnak/segitenek és ezekhez orvos sem kell. ha figyelsz ra vissza fog huzodni. remelem segitett.Jobbulást!
2015. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a kérdés szakértője, de ha már tavaly nyár óta, azaz több mint egy éve ott van az a gümő, akkor azt sürgősen meg kellene nézetni orvossal. Az aranyeres duzzanatok ennél sokkal hamarabb le szoktak lohadni maguktól is.
2015. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen ebben a 4esnek teljesen igaza van.
2015. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 15. 22:43
 7/7 anonim válasza:
Hol laksz kérdező?:)
2015. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!