Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon fáj az aranyerem, mit...

Nagyon fáj az aranyerem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már annyira fáj az aranyerem, hogy ha csak simán állok akkor is elviselhetetlen, nem is beszélve, ha járni kell, vagy ülni. Milyen gyógyszert érdemes rá venni, ami hamar elmulasztja? Reparon nem vállt be...
2015. márc. 29. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom orvos nem látott még...
2015. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék orvoshoz menni, valami bevált jó gyógyszert szeretnék, hátha esetleg tud valaki.
2015. márc. 29. 18:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig ha ennyire fáj akkor ideje lenne. És ha műteni kell? Mert van akinek kell. De te tudod.
2015. márc. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kúpot + kenőcsöt is hasznältad?

Detralex állítólag nagyon jó, én nem próbàltam, nézz utána.

Nekem sebészeten írtak fel vényköteles kúpot, kenőcsöt ami segített. Vény nélküliek nem hatottak.

2015. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Külső belső aranyér? Nem trombotizálódott? Akkor azonnal sebészetre/proktológiára kell menned.

Meleg kamillás ülőfürdő, sperti nagyon jó.

2015. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Mindenképp el kell menned a proktológiára! Ne kínozd magad azzal, hogy nem fordulsz orvoshoz. Én is voltam már, sokkal kevésbé volt kellemetlen, mint amire számítottam. Kezeltesd magad. Gondolj bele, milyen jó lesz, ha már nem fáj!
2015. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ambuláns műtéttel megszabadulhatsz tőle.
2015. márc. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!