Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Brintellix gyógyszerrel...

YaTen kérdése:

Brintellix gyógyszerrel kapcsolatban valakinek van már tapasztalata? Érezte hogy használ? Esetleg volt mellékhatása?

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 16:30
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
Én ma szedem 14 napja, eddig semmi hatasát nem észleltem, mellékhatása szinte semmi, legnagyobb pozitívum a szexualis vágy megléte, ha még hatna is, maga a csoda lenne, bár eddig már minden SSRI készítményt, illetve a Wellbutrint, no meg a Valdoxant is próbáltam már a depressziómra az antidepresszíánsok köráből, de eggyik sem hatott Rám, bizakodom..:)
2015. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

5mg-nál 1 hét után már semmi pozitív hatás nem volt.Leginkább az átmeneti hányinger (gyomorgörcs,étvágytalanság) mint mellékhatás volt jelen.Igaz elég kemény napokat élek meg.:(

Holnaptól 10mg-ra emelem az adagot.

8-as

2015. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ma emeltem meg 5-ről,10mg-osra a mennyiséget,de nem érzek semmi különbséget.

Annyit,hogy pár napja már nincs meg a hányinger.

-előző

2015. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Kapuszta Pálné válasza:

En közel 1 hónapja szedem,a hanyinger nalam is jelebtkezett,mint mellekhatas,szajszarazsag,alvasom ugy javult hogy az elalvast kicsit elösegiti,de korai ebredes van u hogy kell.altato is

En szorobgasoldonak kapom,arra jol hat,a vernyomasomat beszabalyozta,csökkentettem.a vernxomascsokkentöimet is

Egyetlen.mellekhatasami eltantorithat töle az a hizas,Paroxatrol alltm at,mert nagyon hizlal,ezt nem.irjak.csak annyit hogy testsuly ingadozast okozhat.KÚlfóldi fórumban.olvastam,hogy.van.olyan hogy hiznak töle erdemes meglatogatni ezeket a fórumokat,mert a gyógyszet 2013 ota forgalomban van es ott nagyobb a tspasztalat,sokan,sokat irtak róla:-)

2015. nov. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Shiva válasza:
Én 5. napja szedem és már reggelente úgy kelek fel mintha újra normális lennék. Bár az első naptól kijött a viszketés mellékhatás ami elég kellemetlen, de a hangulatomon egyértelműen javított bár ez még nem állandó. Én 10mg-mosat kaptam. Szerintem jó csak mellékhatása ne lenne.
2016. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem a legrosszabb mellékhatása a hányinger és étvágytalanság.De pár napja evés közben veszem be.És mintha jobb lenne.
2016. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
Sziasztok! Reggel, vagy este szeditek?
2016. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Reggel kell elméletileg.
2016. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Cicalány1509 válasza:

Sziasztok!

Másfél hónapja szedem a Brintellixet atarax meg frontin mellé. Az első egy hónap eltelt valahogy. A hányinger lecsengett. Talán jobban is voltam mát. Aztán a napi 2x5mg-ot emelte a dokim 5mg-al. Reggel 5mg este 10mg. Azóta erősödött a hányinger, étvágytalan vagyok ezáltal legyengültem a szívem kiakar ugrani. A kedvem ugyanolyan rossz lett, mint volt, viszont a közérzetem nagyon pocsék. Néha olyan, mintha hallucinálnék. Ilyen fura zsibogást érzek az arcomon, meg mintha az agyam tompa lenne. Csomó hülyeséget álmodok össze-vissza. Mostanában fáj a karom is. Mások is tapasztaltak ilyet azután, hogy emelték az adagot??? 30 éves vagyok, de fogy a türelmem, ingerszegény életet élek, de a belső -ok nélküli feszültséget már nehezen tolerálom. Frontinokat kapkodok be, hogy elvégezzem a munkám meg a fontos dolgokat? A barátaim lemorzsolódtak. A párom imád és én is szeretem őt. Rengeteget segít, de nem az ő dolga lenne ápolászni engem. Lelkifurdalásom is van a bajaim miatt. Főleg mert a sexuális életünk is hanyatlásban van miattam. Volt hogy hagyni akartam nagam, de észrevette, hogy nem ott járok. Ez mindkettőnknek kellemetlen volt. Szóval nem csináljuk már azt sem. Olvastam, hogy a sport jó a depire, szorongásra. Viszont megmozdulni is nehéz. Remegés és gyengeség mellett nem is merek befizetni edzőterembe sem, úgy érzem pénzkidobás lenne, hisz élni alig van erőm.

Nagyon várom a válaszokat!!!

2017. ápr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én épp a Brintellix-nek köszönhetően mozdultam ki a komfort zónámból.Kezdtem el konditerembe járni 20 év kihagyás után újra.

Én már a 20mg-at szedem.A hányinger továbbra sem akar elmúlni.Pedig már étkezés közepén veszem be reggel.

12,13-as

2017. ápr. 19. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!