Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás, hasfájás?

Fejfájás, hasfájás?

Figyelt kérdés

Üdv


Péntek óta nagyon nagyon rosszul vagyok

Pénteken és Szombaton lázas is voltam és hánytam is egyszer éhgyomorral, Vasárnapra lement a láz de ekkor jött előszór fejfájás, annyira fáj hogy nem tudom elmondani, példának le fekszek 20 másodperc múlva felkelek az ágyból egyből úgy szédülök hogy még a szemem is feketébe borul vagyis kezd sötétedni látásom, kb olyan mintha elájulnék, volt olyan hogy ki is feküdtem a szédüléstől. Aztán jött Vasárnap este ekkor erős hasfájást éreztem meg minden. Hányinger jött elő hiába megyek ki a WC-re semmi csak köpődők... szerencsére nem hányok, ízületeim kb leszakadnak. Pénteken amikor hánytam először slejm jött elő folyt a nyálam mint csap a vízből. Pénteken orvosnál is voltam, azt mondta igyak sokat mert kórházba kerülhetek mivel nagyon fehér volt a nyelvem, És írt is fel valami gyógyszert hányásra. És még étvágyam sincs semmihez kb már 4 nap alatt 2-3 kilót fogytam egész nap semmit nem eszek, attól félek ki hánynám stb hányinger jön-e elő és még fokozódna a hasmenés. Hétfőre (az az ma) fejfájás,hasfájás, kisebb hányinger volt idáig már szedtem be gyógyszert hasfájásra de nem használ semmit kb 1 hete vagyok már beteg és nem érezném hogy javulna a dolog, Valaki valamilyen tipp hogy mit csináljak vagy mit egyek? Félek hogy kiszáradok.



2015. okt. 19. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvos semmit nem mondott ?? Ez valamilyen erős vírusfertőzés. Valóban sok folyadékot kell inni, de nem árt széntabletta sem.
2015. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát mondta egyek főt krumplit sósat de én azt nem tudom megenni kihánynám biztos... meg jönnének a fájások :(
2015. okt. 19. 20:09
 3/4 anonim válasza:

Üdv.

1. Szólj 1 rokonnak vagy barátnak, és kérd meg, hogy segítsen.

2. Menj el vele a kórházba.

2015. okt. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most hívtunk mentőt nem bírom már. Senkinek se kívánnám ezt a fájdalmat... remélem jobban leszek majd a korházban
2015. okt. 19. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!