Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy vérképből ki lehet mutatni...

Egy vérképből ki lehet mutatni azt ha bármelyik belső szervvel probléma van?

Figyelt kérdés
Fájdalmakat érzek gyomor és alhasi tájékon, a háziorvosom csináltatott egy vértesztet plusz EKG-t és azt mondja egészséges vagyok és szorongás,pánik volt a diagnózisa, amire gyógyszert írt fel. Kicsit gyorsnak tűnt ez a diagnózis. Persze lehet, hogy igaza van, csak testi tünetek is vannak. És már ott tartok, hogy bármilyen panasszal megyek oda hozzá, úgy áll hozzám, hogy idegi alapon van minden.
2015. okt. 28. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem bízol az orvosodban akkor kérj ellenvéleményt másik dokitól.


A vérképből nagyon sok mindent ki lehet mutatni. Adott szervi elégtelenségeknek van nyoma a vérképben.

2015. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már 5 doki is ugyanazt mondta. Valamiért nem rendelt el egyikük sem alaposabb emésztő rendszeri vizsgálatot. Bízom bennük, csak mégis érzem a testi tüneteket és ez zavaró.
2015. okt. 28. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindent lehet abból kimutatni, engem is vérvételre küldött a háziorvos amikor hasi panaszaim voltak, mivel az teljesen jó lett, azt mondta, hogy nyugodjak meg,minden rendben van, viszont a hasi ultrahang kimutatta, hogy van az epehólyagomban egy polip, amit ha növekszik műteni kell. Nem ártana egy hasi ultrahangot csináltatni neked sem.
2015. okt. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen jó volna, de sajnos a háziorvosom már annyira bevette a fejébe azt hogy nekem csak fejbeni panaszaim vannak, hogy nehéz elérni. Folyton az ismételgeti hogy fiatal vagyok és egészséges. Pedig érzem, hogy fáj a hasam, éget. Talán refluxom is van, az is kiválthatta a pánikreakcióim, főleg, hogy a pánik nem sokkal alkohol, meg koffein fogyasztás után jelentkezett és erős hasfájás, égetés előzte meg. Nincs türelmük túl sokat bajlódni ugyanazzal a beteggel szerintem.
2015. okt. 28. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!