Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a baj a szívemmel?

Mi a baj a szívemmel?

Figyelt kérdés

Már napok óta azt érzem, hogy a szívem környékén óránként több percre ilyen tompa, de erőteljes fájdalmat érzek, amely csak úgy a "nagy semmiből" alakul ki, majd elmúlik minden tünet nélkül. Mi lehet az oka ennek a dolognak? Változtatnom kellene az életmódomon?

20/F



2015. febr. 13. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért, milyen az életmódod?
2015. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A stressz miatt szerintem,esetleg vernyomas. Panikbtegseged van?
2015. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj a háziorvosodhoz el, mert kivizsgálásra lesz szükség.
2015. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Háziorvos, aki készítsen EKG-t, lehetőleg akkor amikor mellkasi fájdalom van

2. Ezzel nem játszani, mert fiatalkorban is lehet infarktust kapni.

3. Korodból ítélve egy tipp: cigizel, és a mellkasi fájd. energiaital fogyasztás utáni pár órában jelenik meg?

(E-italt be kell tiltani, sok szívritmus zavart okoz a kamaszoknál, veszélyes, inkább innék paks hűtővizet.)

4. Fizikai terheléstől független vagy összefügg a mellkasi fájd.?

2015. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Agent 47 válasza:
Ugyanezekkel a tünetekkel kerültem kórházba, ahol jót mosolyogtak azon, hogy semmi bajom nincs, csak egy kis magnéziumhiány. Aztán hazakerültem és még rosszabbul lettem, de az orvos azt mondta, hogy addig ne menjek vissza kórházba, amíg eszméletvesztés nem lesz. Mondom, köszönöm szépen. Fájt a szívem napokig, meg a lábam, kezem és ezek pont a szívbetegség jelei voltak. Háziorvosom nyugtatgatott, hogy nem lennék képes lefutni 20 kört ,ha beteg lennék. Ekkor mentem el egy pszichológushoz, aki kiderítette, hogy pánikbeteg vagyok. Ez volt lassan két éve, de még mindig gyakran rezelek be, hogy a fájdalom jelentkezése most lesz az utolsó amit érzek.
2015. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!