Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez étkezési zavarnak számít?

Ez étkezési zavarnak számít?

Figyelt kérdés
Régebben kb. 160cm voltam és ahhoz olyan 45 kiló. Aztán jött pár atrocitás, kb fél évig úgy ettem, hpgy nem ettem pár napig rendesen, aztán falásroham jött rám és mindenfélét összeettem, majd ezután megint nem. A legalacsonyabb súlyom 37 és fél kiló volt. Már rendesen eszem, no para, csak az lenne a kérdésem, hogy ez étkezési zavar volt e, és ha igen, hogy hívják.
2015. okt. 29. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem volt valami fizikai alapja, nyilván az, sem a rendszeres többnapos böjt, sem a falásroham nem normális... Ilyenről még nem hallottam, így nem tudom, mi lehet a neve. Főleg hogy az is befolyásolhatja a címkézést, hogy vajon mi volt az ok...
2015. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
EDNOS a neve.
2015. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Fizikai alapja nem volt, lelki okai annál inkább. Nem azért csináltam, mert kövérnek éreztem magam, egyszerűen nem tudtam, majd nem akartam enni, mielőtt kórházban voltam (kb 3-4 napot), undorodtam az evés gondolatától is, csak inni voltam hajlandó, esetleg valamilyen gyümölcsöt enni, de akkor elkaptam egy hasmenéses vírust is, nem tudom, ez mennyire számít. Mindenesetre mai napig van néha olyan, hogy stresszes szituációkban hányni akarnék, néha öklendezni kezdek, de nem teszem
2015. okt. 29. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!