Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenés, láz, gyomorfájás,...

Hasmenés, láz, gyomorfájás, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, először is, nem tudok orvoshoz menni vele egyelőre, de örülnék ha valaki tudna mondani valamit, hogy esetleg mi ez, vagy hogy tudok-e ellene tenni valamit.


4. napja nagyon durván megy a hasam (evés után, és óránként vécére kell mennem), és nagyon fáj. Ilyen még nem volt. Magától is szokott fájni, de ha megmozdulok akkor mindig megfájdul. Az első két napban elég magas lázam volt, nem akart elmúlni, éjszakánként felkeltem miatta. Már csak hőemelkedésem van. De a hasfájástól nem tudok se enni, se aludni.

És fogalmam sincs mitől lehet, a környezetemben senkinek sincs hasonló baja.



2015. nov. 3. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Házhoz is lehet hívni az orvost. Nem ártana, mert vakbélgyulladás is lehet.
2015. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy pedig oldd meg, hogy eljuss az orvoshoz, akár az ügyeletre, mert a magas láz mindig súlyos bajt jelez.
2015. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Remélem nem ilyen komoly, de legalább így tudom mire számíthatok rosszabb esetben.
2015. nov. 4. 01:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy szimpla vírus (durvább fajta), vakbélgyulladás (bár annak nem annyira tipikus), de akár vmi gyulladásos bélbetegség is (Crohn/colitis ulcerosa). Sajnos én mindháromban jártas vagyok, szóval fogadd meg a tanácsom: Mindenképp nézesd meg magad!
2015. nov. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Unokámnak hasmenése és hasfájdalma volt, bélhurutot állapítottak meg, de a vakbele is gyulladt volt a hasi ultrahang szerint. Kórházban volt 4 napig.

Mielőbb menj el az orvoshoz, olyan nincs, hogy nem tudsz, első az egészség!

2015. nov. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!