Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért vagyok mindig éhes?...

Miért vagyok mindig éhes? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Múlthét Szerdától múlthét Péntekig koplaltam mert fájt a hasam, az orvos pedig azt mondta csináljam 3 napig amit be is tartottam. Ezen a héten Keddtől pedig folyton éhes vagyok, akármennyit eszek nagyon hamar éhes leszek. 16 éves vagyok most. A koplalás lehet ennek az oka? (Félek, hogy cukorbeteg vagyok)

2015. nov. 5. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet. ha éhkoppon voltál, gondolom valami májbajod vagy egyéb gyomorvírusod lehetett.

Szinte biztos hogy ez lesz a gond, főleg ha előtte akkor ettél amikor megkívántad.


A cukorbetegségtől annyira nem kell tartanod, nem feltétlen ez az első tünete, hogy éhes vagy állandóan. (Inkább az hogy szomjas.) De hogy megnyugodj, csináltass vértesztet, labort.

2015. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A cukorbetegeknél nagyon komoly szomjasság lehet a tünet? Tehát olyan, hogy egyfolytában inni tudnék?
2015. nov. 5. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Szomjassag lehet tunet, igen. Illetve hogy sokkal gyakrabban jarsz pisilni is.
2015. nov. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De olyan is az életmódod? VAgy rizikónak vagy kitéve, valamelyik rizikófaktor nagyon magas?

Egyébiránt csak beképzeled magadnak.

Egyébként igeny a sok ivás-sok vizelés az figyelmeztető jel.

2015. nov. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem kell idegeskedni...a szervezeted teljesen normálisan reagált a koplaláásra..különben is ősz van, itt a tél, a szervezet szeretne raktározni, ezért jelzi az éhséget, hogy minél többet egyél... így vagyunk ezzel pár millióan...


persze nem ártana tudni, milyen magas vagy, és hány kiló,


egyébként koplalni nem szabad...a szervezet mindenképpen be akarja pótolni a hiányt, sőt raktározásra készül...


tudod...abból lesz a háj..

2015. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 6. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kezelt cukorbetegséged lenne, akkor nagyon feltűnően arra menne el a napod, hogy iszol, majd vizelni mész, ez a legfőbb tünet.

Nekem egyszer vakbélműtét miatt kellett a kórházban koplalnom 3,5 napot, 1,5 napig meg nem ihattam (infúziót persze kaptam), rettenetes volt, akkor én is nagyon és folyamatosan éhes voltam pár napig. Szerintem ez a szervezet természetes reakciója, ne aggódj miatta, biztosan elmúlik.

2015. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!